Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Yönetim Kurulumuz; Teknik Kadromuz ve Futbolcularımız ile Antalya'da bir araya geldi.Yönetim Kurulumuz; Teknik Kadromuz ve Futbolcularımız ile Antalya'da bir araya geldi.

1922 Konyaspor’umuzda gerçekleştirilen Genel Kurul sonunda göreve gelen Zahir Renklibay Başkan'lığındaki Yönetim Kurulumuz; teknik kadromuz ve futbolcularımız ile Antalya'da biraraya geldi.

Kulüp Başkan'ımız Zahir Renklibay ve Yönetim Kurulu üyelerimiz, Antalya Belek'te IC Hotels Santai Family Resort'da Teknik Kadromuz ve Futbolcularımız ile tanışma ve moral ziyaretinde bir araya geldi.
Kulüp Başkan'ımız Zahir Renklibay futbolcularımıza hitaben yaptığı konuşmada, ligde hak etmedikleri bir konumda olduklarını ve kısa sürede üst sıralara doğru tırmanışın başlayacağına inandığını, bu kadronun çok daha iyi yerleri hak ettiğini ve takviye edilen oyuncularla tırmanışa geçileceğini ifade etti.

II.Başkan'ımız Bahri Bıçakcı ise yeni dönemin hayırlı olmasını dilerken, birlikte çok güzel işlere imza atacaklarını ve 1922 Konyaspor’umuzu hem saha sonuçları olarak, hem de kulüp yapısıyla çok ileri noktalara taşıyacaklarını ifade etti.

Kulüp Başkan'ımız Zahir Renklibay ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz daha sonra kamp hazırlıklarını sürdüren futbolcularımızın yaptığı hazırlık maçını takip etti.

Hazırlık maçını izledikten sonra  takımımız hakkında bilgi alan Yönetim Kurulumuz daha sonra Teknik Direktörümüz Salih Eken ve ekibi ile sohbet etti.


28.12.2019

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Yönetim Kurulumuz; Teknik Kadromuz ve Futbolcularımız ile Antalya'da bir araya geldi.
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR