Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Mücadelemizi asla bırakmayacağız ve sonuna kadar sürdüreceğizMücadelemizi asla bırakmayacağız ve sonuna kadar sürdüreceğiz

Tarsus İdman Yurdu karşısında aldığımız galibiyetin önemli bir başlangıç olduğunu kaydeden Kulüp 2. başkanımız Okay Tınkır: “Önümüzdeki hafta sonunda Karagümrük ile deplasmanda karşılaşacağız. İnanıyorum ki futbolcularımız ve teknik heyetimiz deplasmandan da gerekli puan veya puanları alacaklardır” dedi. 

Tarsus İdman Yurdu karşısında aldığımız galibiyet ile bir seri yakalamak ve seriye devam etmek istediklerini kaydeden Okay Tınkır: “Geçtiğimiz hafta içinde oynadığımız Şanlıurfaspor maçının ardından da söylemiştim ama yine maalesef taraftarımız gereken ilgiyi göstermedi. Ancak futbolcu arkadaşlarımıza ve teknik heyetimize güvendiğimizi ve yolumuza devam edeceğimizi hep söylemiştik. Tarsus İdman Yurdu karşısında güzel ve haklı bir galibiyet aldık.  Rakiplerimizin de puan kaybettiği bir haftada kazançlı olduğumuzu düşünüyorum. Bu maçla birlikte bir seri yakalamak ve seriye devam etmek istiyoruz. Önümüzdeki hafta sonunda Karagümrük ile deplasmanda karşılaşacağız. Takımımız hazırlıklarına başladı. İnanıyorum ki futbolcularımız ve teknik heyetimiz deplasmanından da gerekli puan veya puanları alacaklardır. İnşallah alacağımız bu puanlarla takımımız ligde kalacak. Mücadelemizi asla bırakmayacağız ve sonuna kadar sürdüreceğiz. Ben buradan son iki maçta ortaya koydukları mücadele ve aldıkları 4 puandan ötürü futbolcu arkadaşlarımı ve teknik ekibimizi tebrik ediyorum. Bize destek olmak amacıyla yanımızda olan Konyaspor’umuzun değerli yöneticilerine de teşekkür etmek istiyorum” ifadelerini kullandı.


09.04.2019

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Mücadelemizi asla bırakmayacağız ve sonuna kadar sürdüreceğiz
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR