Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Futbolcularımızın bu önemli maçta tribün desteğine ihtiyaçları olacakFutbolcularımızın bu önemli maçta tribün desteğine ihtiyaçları olacak

2. Başkanımız Okay Tınkır, Pazar günü kendi sahamızda oynayacağımız Pendikspor karşılaşmasının çok önemli olduğunu ve iç saha avantajını kullanarak üç puana ulaşan taraf olacaklarını inandığını söyledi.


Geçtiğimiz hafta göreve getirilen Abdurrahman Baysangur ve ekibi ile futbolculara güvendiklerini belirten 2. Başkanımız Okay Tınkır: “Son haftalarda yaşadığımız puan kayıplarının ardından ligin kalan haftaları için kritik bir yerde bulunuyoruz. Bu kritik yerden uzaklaşmak için en önemli maçımız bu hafta kendi sahamızda oynayacağımız Pendikspor maçı. Pendikspor karşısında kazanarak hem moral motivasyonumuzu üst seviyeye çıkarmak, hem de kalan haftalar için avantaj sağlamak istiyoruz. Pendikspor karşılaşması bizim için en önemli maç. Ligin son haftaları yaklaştıkça puan almanın zorlaştığı bu ligde alt sıralardan bir an evvel uzaklaşmak istiyoruz. Abdurrahman Baysangur hocamızın idaresinde kendi sahamızda ilk maçımıza çıkacağız.  Başlangıcı galibiyetle yapmak istiyoruz. Alacağımız üç puan bizlere olduğu kadar camiamıza da güven verecek, kalan haftalar için umut tazeleyecek.  Alacağımız galibiyetle üst üste yaşanan tüm olumsuzlukların üzerine adeta bir sünger çekeceğiz. Bu anlamda bizim açımızdan çok önemli ve final niteliğinde bir maç olacak.  Böylesi önemli bir ortamda oynanacak maçta dileğimiz Konya Spor camiasının yanımızda olması. Herkesi ve özellikle taraftarlarımızı bu maçta yanımızda olmaya davet ediyorum. Futbolcularımızın bu önemli maçta tribün desteğine ihtiyaçları olacak.” şeklinde konuştu.


15.03.2019

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Futbolcularımızın bu önemli maçta tribün desteğine ihtiyaçları olacak
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR