Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

 Abdurrahman Baysangur ile sözleşme imzaladık Abdurrahman Baysangur ile sözleşme imzaladık

Kulüp Başkanımız Zahir Renklibay ve 2. Başkanımız Okay Tınkır’ın katıldığı imza töreninde, teknik direktör Abdurrahman Baysangur, sezon sonuna kadar geçerli sözleşmeyi imzaladılar.

İmza töreninde açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanımız Zahir Renklibay: “Zorlu bir süreçten geçiyoruz.  Son haftalarda yaşadığımız puan kayıpları sonucunda yeni bir heyecanın gelmesi adına değişim yaşandı. Abdurrahman Baysangur hocamız kulübümüzü ve yapımızı tanıyan bir isim. Daha öncede kulübümüzde görev yaptı. Ekibiyle birlikte edindikleri tecrübeleri kullanarak bu süreci iyi yöneteceklerine inanıyoruz. Hem kulübümüz adına hem de camiamız adına ben hayırlı olmasını diliyorum.  Hak ettiğimiz yere en kısa zamanda ulaşacağız” dedi.

2. Başkanımız Okay Tınkır ise burada yaptığı konuşmada: “Bu haftadan itibaren her şeye yeniden başlayacağız. Öyle yapmak zorundayız. Yeni bir sayfa açıp hep birlikte hak ettiğimiz noktaya ulaşabilmek adına, şehrimizi en iyi şekilde temsil etmek adına elimizden geleni yapacağız. Abdurrahman hocam ve ekibi ile sezonu iyi bir noktada tamamlayacağımıza inanıyoruz. Genç kardeşlerimizin özverisi ve takım içindeki tecrübeli futbolcularımızın gayretleri ile ligde bulunduğumuz ancak hak etmediğimiz bu yerden bir an önce sıyrılacağımızı biliyoruz. Sonrasında gelecek sezonların planlamasını yapabilmek için önce bu sezonu iyi bir şekilde tamamlamanın savaşını vereceğiz. Bunu da başaracağız” dedi.
 
Teknik direktörümüz Abdurrahman Baysangur ise ekibiyle birlikte hemen kolları sıvayacaklarını belirtirken: “ Burası benim bir nevi kendi evim. Geçmişte çok güzel günler geçirdiğim bir kulüp. Başarılı olabilmek için, kulübümüzü hak ettiği noktaya taşıyabilmek için arkadaşlarım ile birlikte elimizden gelen tüm çalışmayı göstereceğiz. İnşallah başarılı oluruz” dedi.

Konuşmaların ardından Kulüp Başkanımız Zahir Renklibay ve Teknik direktörümüz Abdurrahman Baysangur resmi sözleşmeyi imzaladılar. Abdurrahman Baysangur’un yardımcılıklarını Faruk Temel ve Hayri Yılmaz yapacaklar. Kaleci antrenörü olarak ise Alpaslan Uysal görev yapacak.


07.03.2019

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 Abdurrahman Baysangur ile sözleşme imzaladık
 Abdurrahman Baysangur ile sözleşme imzaladık
 Abdurrahman Baysangur ile sözleşme imzaladık
 Abdurrahman Baysangur ile sözleşme imzaladık
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR