Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Asfora Marketleri ile Sponsorluk anlaşması imzaladıkAsfora Marketleri ile Sponsorluk anlaşması imzaladık

Kulübümüz ile Asfora Marketler Zinciri arasında forma sponsorluğu anlaşması imzalandı. Karatay Belediyesi Tatlıcak Kulüp Tesislerimizde gerçekleştirilen imza törenine Kulüp Başkanımız Zahir Renklibay ile Asfora Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Habib Güngör katıldı.

Kulüp Başkanımız Zahir Renklibay, kulübümüze geçmişte de destek olan ASFORA marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Habib Güngör ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederken; “ Yaptığımız anlaşmanın her iki taraf içinde hayırlı olmasını dilerim. Önceki sezonlarda da kulübümüzün yanında olan Asfora marketlerinin verdiği bu anlamlı destek bizlere güç verecek. Yaptığımız özverili çalışmalarda yanımızda şehrimizin güçlü markalarının olduğunu bilmek bizi güçlendiriyor. Bu anlamda geleceğe daha güvenle bakabiliyoruz. Bu haftadan geçerli olmak üzere bundan sonraki maçlarımızda inşallah futbolcularımızın şortunda Asfora'nın ismi yer alacak. Şehrimizin diğer markalarını da yanımızda görmekten mutluluk duyacağız” dedi.

Asfora Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Habib Güngör’de şehrimizin markası ASFORA’nın şehrin futbol takımlarının yanında olduğunu kaydederken: “ Yaptığımız ortak çalışmalardan bizler memnunuz. Şehrimizin markası olarak şehrimizin futbol takımlarına destek olmanın gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah önümüzdeki süreçte alınacak başarılı sonuçlarla hem Atiker Konyaspor’umuz hemde Anadolu Selçukspor’umuz lig sıralamasındaki tırmanışlarını sürdürecekler. Burası adeta bir futbolcu fabrikası. Gelecekte buradan çok önemli oyuncuların çıkacağını ve liglerimizde uzun yıllar futbol oynayacağını düşünüyorum. Zahir başkan ve ekibinin yaptığı güzel çalışmaları takip ediyoruz. Alt yapıdan başlayıp Anadolu Selçukspor ile tamamlanan alt yapı zincirinin halkaları yavaş yavaş yerine oturuyor. Zamanla Atiker Konyaspor’un birçok oyuncusunun buradan yetişeceğine olan inancımız tam. Ben başkanımız Zahir Renklibay başta olmak üzere yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıma, teknik kadromuza ve futbolcularımıza ligin bundan sonraki haftalarında üstün başarılar diliyorum. “ dedi.

Daha sonra iki taraf arasında forma sponsorluğu anlaşması imzalanırken, Kulüp Başkanımız Zahir Renklibay, üzerinde isminin yazılı olduğu 42 numaralı formamızı Asfora Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Habib Güngör’e hediye etti.


08.02.2019

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Asfora Marketleri ile Sponsorluk anlaşması imzaladık
Asfora Marketleri ile Sponsorluk anlaşması imzaladık
Asfora Marketleri ile Sponsorluk anlaşması imzaladık
Asfora Marketleri ile Sponsorluk anlaşması imzaladık
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR