Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Enes Akgün için imza töreni düzenlendiEnes Akgün için imza töreni düzenlendi

Kulübümüz alt yapısından yetişen kaleci Enes Akgün için imza töreni düzenlendi. 

Kulüp Başkanımız Zahir Renklibay ve 2. Başkanımız Okay Tınkır’ın katıldığı törende resmi sözleşmeyi imzalayan 2000 doğumlu kalecimiz Enez Akgün Kulübümüz alt yapısından yetişerek Atiker Konyaspor Futbol Akademisi'ne geçiş yaptı. Son üç sezonunu Atiker Konyaspor Futbol Akademisi'nin çeşitli yaş gurubu takımlarında geçiren Enes Akgün 2016-2017 futbol sezonunda Atiker Konyaspor A takımı antrenmanlarına da katılmıştı.

Kulüp Başkanımız Zahir Renklibay burada yaptığı açıklamada; “Uzun süren alt yapı çalışmalarının neticesinden, futbol akademimizden gelen oyuncularla profesyonel sözleşme imzalıyor olmak bizi ayrıca mutlu ediyor. Enes bizim için yeni bir transfer değil. Yıllardır kadromuzda olan ve harcadığı emeklerin karşılığında A takımımıza kadar yükselen bir kardeşimiz. Umarız bu yükselişi kısa sürede Atiker Konyaspor A takımına kadar devam eder. Kendisinin gelişiminde emeği olan tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.  Enes’e de başarılar diliyorum” dedi.

2. Başkanımız Okay Tınkır da ligin en genç takımlarından bir tanesi olduklarını kaydederken: “Adeta bir kolej takımı havasında liglere renk katıyoruz.  Enes kardeşimiz de Futbol Akademimizden gelen diğer arkadaşlarımız ile birlikte kulübümüzün geleceğini oluşturacaklar. Onlara çok iş düşüyor. Alt yapı takımlarımızda yürütülen özverili çalışmaların neticesinde gelinen nokta camiamızı mutlu ediyor. Enes kardeşime ve kulübümüze hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Genç kaleci Enes Akgün ise hedefleri doğrultusunda çalışmaya devam edeceğini kaydederken; “Bana güvenen yöneticilerime ve hocalarıma teşekkür ediyorum. İnşallah çok çalışarak hedeflerimizi bir bir gerçekleştireceğiz” dedi.


31.01.2019

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Enes Akgün için imza töreni düzenlendi
Enes Akgün için imza töreni düzenlendi
Enes Akgün için imza töreni düzenlendi
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR