Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

 Tınkır: Final gibi bir maç bizi bekliyor Tınkır: Final gibi bir maç bizi bekliyor

Anadolu Selçukspor 2. Başkanı Okay Tınkır, iç sahada kesinlikle kaybetme lüksüne sahip olmadıklarını, dolayısıyla da Pazar günü oynanacak olan Fethiyespor maçını kazanacaklarını söyledi.


Geçen hafta hakem hataları nedeniyle Tuzlaspor'a yenildiklerini bildiren Tınkır, “İyi oynamamıza ve iyi mücadele etmemize rağmen lider Tuzlaspor'a hakemin verdiği olumsuz kararlar nedeniyle mağlup olduk. Bu maçı unuttuk, ama hakem hatalarını asla unutmayacağız.  Şimdi önümüzde önemli bir Fethiyespor maçı var ve bu maçı kazanmak için mücadele edeceğiz” dedi.


Anadolu Selçukspor 2. Başkanı Okay Tınkır, yarın oynanacak maçın iki takım açısından da 6 puanlık bir maç olduğunu, ancak içeride oynamanın avantajı ile bu maçı mutlaka kazanacaklarını, bu noktada da hem teknik adamlara hem de oyunculara güvendiklerini söyledi. Tınkır, Fethiyespor maçıyla ilgili düşüncelerini şu şekilde açıkladı:
“Ligde kritik bir yerde bulunuyoruz. Bu kritik yerden uzaklaşmak için bizim en ciddi rakiplerimizden birisi olan Fethiyespor'u yenmek ve üst sıralara doğru tırmanmak istiyoruz. Fethiye maçı bizim için gerçekten çok önemli bir maç. Bulunduğumuz yerden hem uzaklaşmak istiyoruz, hem de iyi bir çıkış yakalamak istiyoruz.  Dolayısıyla yarın oynanacak Fethiye maçını kazanmamız halinde çok büyük bir getirisi olacak. Kazandığımız zaman makası açacağız. Aksi bir sonucu aklımın ucundan bile geçirmiyorum.  Özetleyecek olursam; bizim açımızdan çok önemli ve final niteliğinde bir maç olacak. Maçın önemine binaen bu maça herkesi, ama özellikle taraftarlarımızı davet ediyorum. Çünkü, hem takımın hem oyuncuların taraftarlara ihtiyacı var” şeklinde konuştu.


25.01.2019

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR