Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Başkanımız Zahir Renklibay’dan Hüseyin Çevik’e ziyaretBaşkanımız Zahir Renklibay’dan Hüseyin Çevik’e ziyaret

Kulüp Başkanımız Zahir Renklibay, 2. Başkanımız Okay Tınkır ile birlikte Konya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hüseyin Çevik’i makamında ziyaret etti.

Atiker Konyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Aydınalp’in de hazır bulunduğu ziyarette Kulüp Başkanımız Zahir Renklibay, Anadolu Selçukspor’umuzun Yönetim Kurulu, futbolcu kadrosu ve ligdeki son durumu hakkında bilgiler verdi. Kulüp Başkanımız Zahir Renklibay, Hüseyin Çevik’in başkanlığında Konya Ticaret Borsası Yönetim kurulundan ve üyelerinden Atiker Konyaspor’umuzun alt yapısı olan takımımıza hafta sonunda oynayacağımız Fethiyespor maçı başta olmak üzere tüm karşılaşmalarımızda destek vermelerini istedi.

Geçmişte Atiker Konyaspor yönetim kurulu üyeliği yapan Başkan Hüseyin Çevik, yaşanan zorlukları iyi bildiğini ve Konya Spor camiası olarak kulüplerimizin yaşatılması adına herkesin elinden geleni yapması gerektiğini kaydederken 'Konyaspor’a olduğu kadar pilot takımımız Anadolu Selçukspor’a da destek vermeye gayret edeceğiz' dedi.

Ziyaretin sonunda Kulüp Başkanımız Zahir Renklibay, Konya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çevik’e üzerinde isminin yazılı olduğu 42 numaralı Anadolu Selçukspor’umuzun formasını hediye etti.


24.01.2019

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Başkanımız Zahir Renklibay’dan Hüseyin Çevik’e ziyaret
Başkanımız Zahir Renklibay’dan Hüseyin Çevik’e ziyaret
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR