Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Çınar: Kendi evimizde “deplasman”da gibiyizÇınar: Kendi evimizde “deplasman”da gibiyiz

Anadolu Selçukspor başkan yardımcısı Recep Çınar,  hafta sonunda iç sahada oynayacakları Fethiyespor maçının hazırlıklarını yoğun bir şekilde sürdürdüklerini, 6 puanlık bu karşılaşmaya mutlaka kazanmak için çıkacaklarını, bunun için de ellerinden gelen çabayı göstereceklerini söyledi.

Fethiyespor'un en önemli rakiplerinden birisi olduğuna değinen Çınar, “puan cetvelinde 15 puanla bir altımızda bulunan rakibimizi yenerek, aramızdaki puan farkını 5'e çıkaracağız” dedi.

Fethiyespor'un kritik durumda olduğunu, dolayısıyla Konya'ya puan almak için geleceğini ifade eden Çınar, “Bizim bu maça camia olarak iyi hazırlanmamız ve iyi konsantre olmamız lazım. Çünkü, bu maç 6 puanlık maç. Bizim 17, onların 15 puanı var. Bu maçı kazanmamız halinde aradaki farkı 5 puana çıkartırız. Onlar kazanırsa 1 puanla üstümüze çıkarlar. Dolayısıyla bu maça 6 puanlık bir gibi bakıyoruz. Bu maç Fethiyespor için de 6 puanlık maç.   Kaybederlerse makas açılacak. Onlar da bu makasın açılmaması için can havliyle maça asılacaklar. İnşallah kazanan biz olacağız. Kazanacağımızdan yana küçüçük de olsa bir şüphem yok” diye konuştu.

Pazar günü saat 13.30'da oynanacak olan karşılaşmaya taraftarları davet eden Recep Çınar, “Anadolu Selçukspor'da bu şehri temsil eden, Atiker Konyaspor'a oyuncu desteği veren bir takım. Fethiyespor maçı gerçekten 6 puanlık maç ve bizim bu maçı kazanmamız gerekir. Bunun için de taraftarların da oyunculara destek vermesini arzu ediyoruz. Bugüne kadar kendi evimizde oynadığımız maçlarda, adeta deplasman takımı gibiyiz. Artık, kendi evimizde deplasman takımı gibi olmamalıyız. Taraftarlarımız maça gelerek takıma destek vermeliler” şeklinde konuştu.


23.01.2019

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Çınar: Kendi evimizde “deplasman”da gibiyiz
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR