Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Lider karşısında iyi bir sonuç alırsak ikinci yarıya iyi bir motivasyonla başlamış olacağızLider karşısında iyi bir sonuç alırsak ikinci yarıya iyi bir motivasyonla başlamış olacağız

Sezonun  ikinci yarısının çok  zor  geçeceğine işaret eden teknik direktörümüz Alper Avcı: “ Oyuncularımızın sezon sonu hedefleri var. Bu hedefler doğrultusunda biz onlara elimizden geldiğince yardımcı olarak katkı sağlamak istiyoruz. Lider karşısında iyi bir başlangıç yaparak iyi bir sonuç alırsak ikinci yarıya iyi bir motivasyonla başlamış olacağız. Bu motivasyonu kazanmak istiyoruz” dedi.

 

İkinci yarı öncesinde açıklamalarda bulunan teknik direktörümüz Alper Avcı: “Yaptığımız iki aşamalı kamp dönemini geride bıraktık. Kamp dönemlerinde arkadaşlarımın gösterdiği özverili çalışmalardan dolayı onlara teşekkür etmek istiyorum. Kamp dönemimiz gayet verimli geçti. Konya’da yaptığımız birinci dönemde ve Antalya’da yaptığımız ikinci dönemde olumsuz hava şartlarına rağmen planladığımız şekilde çalışmaların sürdürdüğünü söyleyebilirim. Kamp süresince iki tane de hazırlık maçı oynama şansımız oldu. Gerek fiziksel anlamda gerekse taktiksel anlamda çalışmalarımızı yaptık. Bunun yanı sıra devre arasında aramıza katılan yeni arkadaşlarımız oldu. Onların da bize uyum sağlamasıyla bıraktığımız yerin üzerine çıkmak istiyoruz. Takımımıın şu anda çalışma ortamının  üst seviyede olduğunu, arkadaşlık ortamının istenilen düzeyde olduğunu söylememiz gerekiyor. Gerçekten çok zorlu geçecek bu süreçte biz olaylara daha pozitif bakmaya çalışacağız. İnşallah bu hafta Tuzlaspor karşılaşması ile ligin ikinci yarısına iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz” dedi.

 

Sezonların ikinci yarılarının her zaman için çok zor geçtiğini kaydeden teknik direktörümüz Alper Avcı: “Bu anlamda biz de grubumuzun lideri ile deplasmanda oynayacağımız karşılaşma ile zorlu seriye başlayacağız. Ama bu zorlukların üstesinden gelebilecek bir kadromuz var. Gerekli çalışmalarımızı yaptık, kalan süreçte de eksiklerimizi giderecek hazır olarak lige girmek istiyoruz. Oyuncularımızın sezon sonu hedefleri var. Bu hedefler doğrultusunda biz onlara elimizden geldiğince yardımcı olarak katkı sağlamak istiyoruz. Lider karşısında iyi bir başlangıç yaparak iyi bir sonuç alırsak ikinci yarıya iyi bir motivasyonla başlamış olacağız. Bu motivasyonu kazanmak istiyoruz” ifadelerini kulandı.


17.01.2019

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Lider karşısında iyi bir sonuç alırsak ikinci yarıya iyi bir motivasyonla başlamış olacağız
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR