Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Sezonun ikinci devresine iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz.Sezonun ikinci devresine iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz.

Hafta sonunda Tuzlaspor ile deplasmanda ikinci yarının ilk maçını oynayacak takımımızın iyi bir kamp dönemi geçirdiğini kaydeden Kulüp Başkanımız Zahir Renklibay: “İnşallah iyi geçen bu kampın neticesinde ikinci yarıda iyi sonuçlar alarak puan sıralamasında daha yukarılara doğru tırmanışa geçeriz. Sezonun ikinci yarısında taraftarlarımıza hem güzel futbol izlettirmek hem de iyi sonuçlar armağan etmenin yanında A takımız olan Atiker Konyaspor’a oyuncu hazırlamak için gayret göstereceğiz” dedi

Kulüp Başkanımız Zahir Renklibay yaptığı açıklamada : “Ligin ikinci yarısına umutla başlamak istiyoruz. Devre arasında çok iyi bir kamp dönemi geçirdik. İnşallah iyi geçen bu kampın neticesinde ikinci yarıda iyi sonuçlar alarak puan sıralamasında daha yukarılara doğru tırmanışa geçeriz. Öte yandan devre arasında takımımıza bazı noktalarda takviyelerimiz oldu. İnşallah aramıza yeni katılan bu arkadaşlarda kısa sürede uyum sağladılar ve onlarında olumlu katkılar vereceğine hiç şüphemiz yok. İstediğimiz neticeyi alabilme yolunda onların da vereceği katkılar bizim için önemli olacak. Pilot takım olarak bizim hedefimiz öncelikli olarak Konyaspor’a yararlı olabilecek futbolcuları yetiştirmek onları liglere hazırlamak. Bu doğrultuda saha sonuçlarının da önemli olduğunu biliyoruz. Sezonun ikinci yarısında taraftarlarımıza hem güzel futbol izlettirmek, hem de iyi sonuçlar armağan etmenin yanında A takımız olan Atiker Konyaspor’a oyuncu hazırlamak için gayret göstereceğiz. Bu konuda bizler yönetim kurulu olarak elimizden gelen tüm gayreti gösterdik. Teknik ekibimiz ve futbolcularımız alacakları saha sonuçları ile hem bizleri hem de camiamızı olumlu yönde motive ederek, hedefimize doğru emin adımlarla ilerleyeceklerdir. Deplasmanda lider Tuzlaspor ile oynayacağımız karşılaşma ile ikinci yarıya başlayacağız. İlerleyen haftalara daha güvenle bakabilmek adına bu karşılaşmadan iyi bir sonuç alarak ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz” dedi.

 


16.01.2019

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Sezonun ikinci devresine iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz.
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR