Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Atiker Konyaspor U21 takımından Hazar Güntekin ile sözleşme imzaladıkAtiker Konyaspor U21 takımından Hazar Güntekin ile sözleşme imzaladık

Atiker Konyaspor U21 takımının genç oyuncusu Hazar Güntekin ile resmi sözleşme imzaladık.

Karatay Belediyesi Tatlıcak tesislerimizde Kulüp Başkanımız Zahir Renklibay’ın katılımı ile gerçekleştirilen imza töreni ile Hazar Güntekin kendisini 2,5 yıllığına Konya Anadolu Selçukspor’umuza bağlayan sözleşmeyi imzaladı.

Konya Anadolu Selçukspor’umuzun gelecek yıllarının temellerini oluşturacak bir kadronun kurulması için çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Kulüp Başkanımız Zahir Renklibay: “ Öncelikle Hazar kardeşime ve kulübümüz adına hayırlı olmasını diliyorum. Göreve geldiğimiz günden itibaren yürüttüğümüz çalışmalar neticesinden Atiker Konyaspor A takımı ile Futbol Akademi takımlarımız arasında bir köprü vazifesi görmeye, orada yetişen oyuncularımızı üst liglere hazırlamaya gayret gösteriyoruz. Bunun için çıktığımız yolda Atiker Konyaspor alt yapı koordinatörlüğümüz tarafından sezon başında kadroya alınan ve U21 takımımızda neredeyse tüm maçlarda forma giyen Hazar kardeşimiz ile profesyonel sözleşme imzaladık.  1999 doğumlu genç kardeşimiz sol açık mevkiinde görev yapıyor. Anadolu Selçukspor’umuzun ihtiyaçları doğrultusunda alt yapı takımlarımızın yetiştirdiği oyuncuları kullanarak takviyelerle hem saha sonuçlarında başarı elde etmek, hem de oyuncuların gelişimlerine katkı vererek onları geleceğe hazırlamak istiyoruz. Bu anlamda emeği geçen tüm antrenörlerimize ve çalışma arkadaşlarımıza da teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Kendisine güvenerek Anadolu Selçukspor kadrosuna alan Başkanımız Zahir Renklibay başta olmak üzere, Yönetim Kurulu Üyelerimize ve teknik kadromuza teşekkür eden genç futbolcu Hazar Güntekin’de hedefinin Konyaspor A takımına kadar yükselmek olduğunu bunu için çok çalışacağını kaydetti.


15.01.2019

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Atiker Konyaspor U21 takımından Hazar Güntekin ile sözleşme imzaladık
Atiker Konyaspor U21 takımından Hazar Güntekin ile sözleşme imzaladık
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR