Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Atiker Konyaspor’a katkı sağlayacak bir alt yapı modelini geliştirmek için çaba sarf ediyoruzAtiker Konyaspor’a katkı sağlayacak bir alt yapı modelini geliştirmek için çaba sarf ediyoruz

Atiker Konyaspor kulübüne önümüzdeki yıllarda önemli ölçüde katkı sağlayacak bir alt yapı modelini geliştirmek için çaba sarf ettiklerini kaydeden kulüp başkanımız Zahir Renklibay, Konyaspor Futbol Akademisinden 2 oyuncuyu Antalya kamp kadrosuna dâhil ettiklerini kaydetti.

Atiker Konyaspor’a ve ülke futboluna oyuncu hazırlamak gibi çok önemli bir göreve talip olduklarını ve bunu gerçekleştirmek için Yönetim Kurulu üyesi arkadaşları ile ciddi planlamalar yaptıklarını kaydeden kulüp başkanımız Zahir Renklibay: “ Futbolda artık sürekli dış transferlerle ekonominin yürütülmesi mümkün görünmüyor. Bunun için tüm kulüpler bizim daha önce başlattığımız pilot takım uygulaması için çalışma yapıyor. Biz Anadolu Selçukspor Yönetimi olarak ciddi planlamalar yaparak geleceğin futbolcularını yetiştirmek için çalışıyoruz. Konyaspor Futbol Akademisi ve Anadolu Selçukspor’umuzun alt yapı takımları arasında kurduğumuz iletişim ve birlikte çalışma projesi meyvelerini veriyor. Bu anlamda 2018-2019 futbol sezonunun ikinci yarısı için hazırlıklarına Antalya da devam eden Anadolu Selçukspor’umuzun kampına Konyaspor Futbol Akademisinden iki genç kardeşimizi dâhil ettik. Konyaspor futbol akademisi U21 takımı futbolcusu olan 1999 doğumlu sağ açık ve sol açık mevkiinde görev alan Hazar Güntekin ile 2000 doğumlu Kaleci Enes Akgün takımımızın Antalya da devamı eden devre arası kamp kadrosunda dahil edildi. Umut ediyorum ki burada yapacakları gayretli çalışmalar ile teknik kadromuzun güvenini kazanacaklar. Sonrasında arkalarından gelecek genç kardeşlerimiz için bir örnek teşkil edeceklerdir. Bu kardeşlerimizi yetiştiren antrenör ve tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Hedefimiz sezon sonunda genç kadromuz içinden birkaç oyuncuyu Atiker Konyaspor takımı kadrosuna gönderebilmek. Bunun yanı sıra ligde de güçlü ekipler arasından sıyrılarak üst sıralarda yer alabilmek. Bunun için çalışmalarımız devam ediyor” dedi.


03.01.2019

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR