Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Kamp çalışmalarının ardından ikinci yarının ilk maçına hazır olarak gitmek istiyoruzKamp çalışmalarının ardından ikinci yarının ilk maçına hazır olarak gitmek istiyoruz

Ligin ikinci yarısına hazır girebilmek adına yoğun bir şekilde çalıştıklarını kaydeden teknik direktörümüz Alper Avcı: “Antalya kampımızda taktik antrenmanların daha yoğun olduğu bir dönem yaşayacağız” dedi.

İklim şartlarının Konya’da antrenman yapmayı zorlaştırdığını kaydeden teknik direktörümüz Alper Avcı : “24 Aralık tarihinde Konya’da başladığımız ikinci yarı hazırlıklarımızda ilk bölümü tamamladık. Hava durumunun elverdiği ölçüde antrenmanlarımızı devam ettirmeye çalıştık. Fakat bu soğuk havaya ve böylesi zemine rağmen oyuncuların gerçekten devre arasında özellikle birinci kamp dönemini iyi geçirdiklerini düşünüyorum. Burada gerek dayanıklılık, gerekse kuvvet anlamında testler yaptık. Biraz daha fiziksel geçti buradaki çalışmalarımız. Tatbiki bunda hava ve iklim şartlarının da etkili olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle Antalya kampımızda taktik antrenmanların daha yoğun olduğu bir dönem yaşayacağız. Bu süreç içerisinde aramızdan ayrılan oyuncularımız oldu, aramıza katılan oyuncular oldu. Yeni gelen oyuncuların takım içerisindeki rekabeti artırdığını görüyoruz. Rekabette bize olumlu bir geri dönüş olacağına inanıyorum. Umarım Antalya kampında da inşallah hava şartları elverirse on günlük iyi bir kamp dönemi geçirir ardından Tuzlaspor maçına hazır olarak gideriz. Sakatlığı bulunan oyuncularımız iyi durumda, beklenenden daha kısa sürede sahaya döneceklerini inanıyorum. Ahmet Önay ve Ekrem’in de aramıza katılmasıyla iyi bir takım olup, ikinci yarı hem sahadaki oyun organizasyon anlamında, hem de hedeflediğimiz takıma oyuncu verme anlamında daha pozitif bir görüntü sergileyeceğimize inanıyorum” dedi.


29.12.2018

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Kamp çalışmalarının ardından ikinci yarının ilk maçına hazır olarak gitmek istiyoruz
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR