Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Reşo Akın ile sözleşme imzaladıkReşo Akın ile sözleşme imzaladık

Karatay Belediyesi Tatlıcak tesislerimizde Kulüp Başkanımız Zahir Renklibay ve 2. Başkanımız Okay Tınkır’ın katılımı ile gerçekleştirilen imza töreninde sağ bek oyuncusu 1996 doğumlu Reşo Akın, sezon sonuna kadar geçerli olacak sözleşmeyi imzaladı.

Sezonun ilk yarısında sıkıntı yaşanan bölgeleri takviye ederek ikinci yarıya daha güçlü bir şekilde girmek istediklerini kaydeden Kulüp Başkanımız Zahir Renklibay: “Reşo Akın kardeşimiz kendisini ispatlamış bir oyuncu. Daha önce Zonguldak Kömürspor, Aydınspor, Körfez İskenderun Spor ve son olarak Alanyaspor takımında görev almış kardeşimize kulübümüze hoş geldin diyorum. Ümit ediyorum ki sezonun ikinci yarısında Ümit ve Reşo’nun katılımı ile savunmamız daha güçlü olacak. Ahmet Önay ve Ekrem’in da tam olarak sağlığına kavuşarak aramıza katılması ile bu bölgede sorun yaşamayacağımıza inanıyorum” dedi.

Reşo Akın ise burada yaptığı konuşmada: “ Transferimde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Çok değerli bir başkanımız ve yönetim kurulumuz var. Onların desteği ile çok çalışarak ikinci yarıda başarılı sonuçlar alacağımıza inanıyorum. Hocamız ve takım arkadaşlarım daha ilk günden gösterdikleri yakınlık ile bana bu inancı verdi. Burada iyi bir takım ve iyi bir ortam var” dedi.


26.12.2018

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Reşo Akın ile sözleşme imzaladık
Reşo Akın ile sözleşme imzaladık
Reşo Akın ile sözleşme imzaladık
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR