Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Hedeflerimizi gerçekleştirmek için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruzHedeflerimizi gerçekleştirmek için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz

TFF 2. Lig Kırmızı Grupta 2018-2019 futbol sezonun ilk yarısını 17 puan ile 14. sırada tamamlayan Konya Anadolu Selçukspor’umuzda Kulüp Başkanımız Zahir Renklibay ligin ilk yarısını değerlendirirken: “Atiker Konyaspor’umuza katkı vermesi amacıyla oluşturulan bu ekip, zaman içinde gelişerek kendi içinden Konyaspor’a hizmet edecek oyuncular çıkaracaktır. Biz bunun gerçekleşmesi için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz” dedi.


2018-2019 Futbol sezonunun ilk yarısını iki aşamada değerlendirmek gerektiğini kaydeden Kulüp Başkanımız Zahir Renklibay: “ Sahip olduğumuz genç kadronun zaman zaman yaşadığı tecrübesizlikler, ligin ilk haftalarında saha sonuçlarını fazlasıyla etkilemiş görünüyor. Yaşanan teknik heyet değişimi, ardından yönetim kurulumuzun göreve gelmesi ile yeni bir sayfa açıldı ve kaybolan özgüven tamir edilerek yeni bir başlangıç yapıldı. Unutulmamalı ki ligin en genç takımlarından bir tanesi biziz. Burada amacımız genç kardeşlerimizi geleceğe hazırlarken aynı zamanda saha sonuçları da alabilmek. Genel anlamda bakıldığı zaman sahada gösterilen mücadele ve azim bizi gelecek adına umutlandırıyor. Atiker Konyaspor’umuza katkı vermesi amacıyla oluşturulan bu ekip zaman içinde gelişerek kendi içinden Konyaspor’a hizmet edecek oyuncular çıkaracaktır. Biz bunun gerçekleşmesi için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımın gayretli çalışmaları ile ligin ikinci yarısı için hazırlıklarımıza devam edeceğiz. Atiker Konyaspor Kulüp başkanı Hilmi Kulluk önderliğinde, Konyaspor yönetim kuruluna bize verdikleri destek için teşekkür ediyoruz. İkinci yarıda sahada basmadık yer bırakmayan, mücadelesi ile alkış alan ve başarılı sonuçlar elde eden bir ekip oluşturmak için çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Futbolu güzelleştiren etkenin tribünleri dolduran taraftarlar olduğunu kaydeden Kulüp Başkanımız Zahir Renklibay: “ Taraftarsız bir futbol kulübü asla düşünülemez. Genç futbolcularımızın taraftar desteğine ihtiyacı var. Futbolcuların motivasyonunu artıran, sahada adeta bir itici güç olan taraftarların, hakemleri ve rakip takımı nasıl baskı altına aldığını, kendi futbolcuları üzerinde itici güç oluşturduğunu bizzat görmekteyiz. Ligin ilk yarısında biz bu gücü kullanamadık. Genç futbolcularımızı motive edip, rakip takımı baskı altına alma anlamda ligin ikinci yarısında taraftarımızı yanımızda görmek istiyoruz” şeklinde konuştu.


18.12.2108

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR