Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Genç kardeşlerimiz her türlü dış etkenden çabuk etkilenebilen ve kırılgan bir yapıya sahiplerGenç kardeşlerimiz her türlü dış etkenden çabuk etkilenebilen ve kırılgan bir yapıya sahipler


Tokatspor ile iç sahada oynadığımız ve 1-1 berabere kaldığımız karşılaşmanın ardınan açıklamalarda bulunan teknik direktörümüz Alper Avcı: “Oyuncularımız gerek bireysel performans, gerekse takım anlamında bugün istediğimiz gibi değildi. Maça çıkarken düşündüğümüz şuydu, kazanmamız durumunda yeni bir ivme yakalayarak üst sıralara biraz daha yaklaşacaktık. Ancak buna rağmen geriden gelip beraberliği yakalamamız, maça yeniden tutunmamız, son dakikalarda kazanabilecek pozisyonlar bulmamız işin sevindirici yanı. Ama maalesef bugün bir puan aldık. Geldiğimiz haftadan bu yana yeni bir yapılanma içerisinde hareket ediyoruz. Bu anlamda devre arasında ciddi çalışmalar yapacağız. Alt yapıdan alacağımız takviyelerin yanı sıra bazı mevkilere bir yada iki takviye yaparak ikinci yarı, daha istediklerimizi yapan, sahada daha ne oynadığını bilen, gerek ofansif anlamda, gerek defansif anlamda daha iyi bir takımız izleyeceğimize inanıyorum” dedi.
 
Son haftalarda gerek kendisinin göreve gelmesi, gerekse yeni yönetim kurulumuzun göreve gelmesinin ardından tribünlerde taraftar desteği almaya başladıklarını kaydeden teknik direktörümüz Alper Avcı: “ Onlara teşekkür ediyoruz. Gelen taraftar sayısı çok olmamakla beraber destek vermeleri bizim için çok önemli.  Ancak, yaşları 18-19 olan genç futbolcular ile ligde mücadele ettiğimizi unatmayalım. Onlara destek verirken her türlü tezahürattan etkilendiklerini bilelim. Maçlarımıza gelerek bizi izleyen taraftarlarımızdan bu konuda destek bekliyoruz. Biz burada oyuncu yetiştirmeye çalışıyoruz. Genç kardeşlerimiz her türlü dış etkenden çabuk etkilenebilen ve kırılgan bir yapıya sahipler. Tribünden yapacağımız olumsuz her sesleniş onları çok fazla etkiliyor. Gerek sosyal medyadan, gerekse doğrudan tribünlerden gelen eleştiri ve yorumları belli bir ölçüde yaparsak onları kazanmak adına çok daha doğru işler yaparız” ifadelerini kullandı.

09.12.2018

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR