Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Taraftarımıza iyi futbol ve güzel bir sonuç armağan etmek istiyoruzTaraftarımıza iyi futbol ve güzel bir sonuç armağan etmek istiyoruz

Pazar günü iç sahada oynayacağımız Tokatspor karşılaşmasında tribün desteği beklediklerini kaydeden teknik direktörümüz Alper Avcı: “Onların tribündeki varlığı oyuncularımız için bu büyük bir motivasyon kaynağı. Biz de onlara elimizden geldiği kadar güzel futbol ve iyi bir sonuç hediye etmek istiyoruz” dedi.

Teknik direktörümüz Alper Avcı yaptığı açıklamada: “Geçtiğimiz hafta deplasmanda önemli bir galibiyet aldık. Çıkışımızı sürdürme anlamında önem taşıyan deplasmandan aldığımız üç puan bizim için çok değerli. Özellikle deplasmanda doğru savunma yapıp, topun bizde kalma süresini artırdığımız zaman neler yapabileceğimizi bir kez daha gördük. Şimdi iç sahada Tokatspor ile oynayacağımız karşılaşma büyük önem kazandı. Tokatspor’un durumu, son sırasında yer alması bizi yanıltmamalı. Sezon başında büyük hedeflerle kurulan bir takım. Tecrübeli oyuncuları var.  Bu hafta teknik adam değişikliği yaşadılar ve iç sahada son dakikada attıkları gol ile berabere kaldılar. Burada takımın direnç göstermesi, puan alınması önemli. Aldıkları puanla birlikte bizim maça da büyük önem vereceklerini düşünüyoruz. İkinci yarıda bazı hedefleri konuşabilme, yakaladığımız çıkışı sürdürebilme adına bizim bir puan barajımız var. 20 puan üzerini yakalamak istiyoruz. İnşallah geldiğimiz günden bu yana artan seyirci desteğimiz oluşmaya başladı. Son bir iki haftada içerde ve dışarda maçlarımızı takip ediyorlar. Ben ekibim adına onlara teşekkür etmek istiyorum. Bizi yalnız bırakmadılar. Onların tribündeki varlığı oyuncularımız için bu büyük bir motivasyon kaynağı. İnşallah bu karşılaşma ile birlikte sayının daha da artarak bizi destekleyeceklerine inanıyoruz. Biz de onlara elimizden geldiği kadar güzel futbol ve iyi bir sonuç hediye etmek istiyoruz” şeklinde konuştu.

 


06.12.2018

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Taraftarımıza iyi futbol ve güzel bir sonuç armağan etmek istiyoruz
Taraftarımıza iyi futbol ve güzel bir sonuç armağan etmek istiyoruz
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR