Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Hacı Hasan Yaşar scout ekibimizde görev yapacakHacı Hasan Yaşar scout ekibimizde görev yapacak

13 Kasım 2018 tarihinde Zahir Renklibay başkanlığında göreve gelen yönetim kurulumuz tarafından başlatılan yapılanma çalışmaları çerçevesinde kulübümüz scout ekibi oluşturuluyor.

Bu çerevede Kulüp Başkanımız Zahir Renklibay, bir dönem Atiker Konyaspor’umuzun formasını da giyen eski futbolcularımızdan Hacı Hasan Yaşar ile sözleşme imzlandı.

Kulüp Tesislerimizde gerçekleştirilen törende konuşan kulüp başkanımız Zahir Renklibay: “Anlaşmanın her iki taraf içinde hayırlı olmasını diliyorum. Göreve geldiğimiz günden bu yana hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımız ile birlikte Konya Anadolu Selçukspor’umuzun pilot takım hüviyetini daha etkin bir şekilde kullanabilmek için önemli adımlar atıyoruz. Atiker Konyaspor’umuzun A takımı ve alt yapı takımlarımız arasında bir köprü vazifesi görecek Anadolu Selçukspor’umuzun yapılanması çalışmalarında oluşturduğumuz scout ekibi içinde çalışacak Hacı Hasan Yaşar’a başararılar diliyorum. İnşallah birlikte başarılı çalışmalar yapacağız” dedi.

Aldığı görevi layıkı ile yerine getirmek için çalışacağını kaydeden Hacı Hasar Yaşar ise “Başta Atiker Konyaspor Kulüp Başkanımız Hilmi Kulluk ve yönetim kurulu olmak üzere Kulüp Başkanımız Zahir Renklibay’a ve yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. İnşallah bana güvenenenleri mahcup etmeyeceğim” dedi


29.11.2018

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Hacı Hasan Yaşar scout ekibimizde görev yapacak
Hacı Hasan Yaşar scout ekibimizde görev yapacak
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR