Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

İç sahada oynadığımızı oyuncularımıza hissettirelimİç sahada oynadığımızı oyuncularımıza hissettirelim

Son iki deplasman maçında sergilenen futbol ve alınan sonuçlar neticesinde futbolcularımızın özgüvenlerini yeniden kazandıklarını kaydeden teknik direktörümüz Alper Avcı: “Artık kendi sahamızda deplasmanda oynar gibi oynamak istemiyoruz. İç sahada oynadığımızı oyuncularımıza hissettirelim” dedi.

Teknik direktörümüz Alper Avcı yaptığı açıklamada: ‘Öncelikle Tarsus İdman Yurdu galibiyetinden dolayı oyuncularımızı kutluyorum. Aslında Şanlıurfa deplasmanında oynadığımız maçın bir benzerini yaşadık. O karşılaşmada hak etmediğimiz bir yenilgi almıştık bana göre. Fakat Tarsus İdman Yurdu maçında daha ciddi, daha isteklerimize cevap veren bir takım görüntüsü vardı sahada. Özellikle mücadele anlamında oyuncularımız üstün bir gayret gösterdiler. Galibiyetten dolayı onları kutluyorum. Tabii ki bu hafta kendi sahamızda oynayacağımız Karagümrük maçı bizim için büyük önem taşıyor. Rakibimiz tecrübeli oyuncuları kadrosunda barındırıyor. Şampiyonluk için ciddi yatırımlar yapmış bir ekip. Fakat daha önce söylediğimiz gibi kendi oyun planımızı sahaya yansıtabildiğimiz takdirde, ufak tefek eksiklerimizi gidererek maç oynadıkça daha iyi olacağımızı düşünüyorum. Karagümrük maçı ile iç sahada yeni bir başlangıç yapacağımızı düşünüyorum. Galip geldiğimiz takdirde önümüzdeki süreçte daha farklı bir görüntü olacağını biliyorum. Bunu oyuncularımıza söyledik o yüzden bu maçı inşallah seyircimizin de desteğiyle kazanacağız” dedi

Son iki deplasman maçında sergilenen futbol ve alınan sonuçlar neticesinde futbolcularımızın özgüvenlerini yeniden kazandıklarını kaydeden teknik direktörümüz Alper Avcı: “Oyuncularımızın özgüvenleri yerine geldi, inşallah iç sahada önemli bir galibiyet almak istiyoruz. Geride kalan süreçte çok fazla tribün desteği alamadık. Bundan sonra oynayacağımız maçlarda tribünlerde bu genç arkadaşlarımızı destekleyen futbolseverler olursa oynanan futbol daha güzel olacak, daha iyi sonuçlar alacağımızı düşünüyorum. İyi bir oyuncu grubuna sahibiz. Buradan Konyaspor’un geleceğinde forma giyecek oyuncular çıkacak. Biz yeterki hep birlikte onlara gereken desteği verelim. Artık kendi sahamızda, deplasmanda oynar gibi oynamak istemiyoruz. İç sahada oynadığımızı oyuncularımıza hissettirelim” ifadelerini kullandı.


21.11.2018

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

İç sahada oynadığımızı oyuncularımıza hissettirelim
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR