Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Konya Anadolu Selçukspor’umuzun yeni başkanı Zahir Renklibay Konya Anadolu Selçukspor’umuzun yeni başkanı Zahir Renklibay

Konya Anadolu Selçukspor’umuzda gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul sonunda yeni yönetim kurulumuz göreve başladı.

Konya Büyükşehir Belediyesi Stadyumu Toplantı Salonunda gerçekleştirilen genel kurula Atiker Konyaspor Kulüp Başkanı Hilmi Kulluk, Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Remzi Ay, Atiker Konyaspor Yönetim kurulu üyeleri, Yönetim Kurulu Üyelerimiz, delegelerimiz ile basın mensupları katıldı.

Divan başkanlığını Mehmet Demirel’in yaptığı tek liste ile girilen seçimlere 110 delegeden 78’i katılırken, oy birliği ile başkanlığa Atiker Konyaspor Alt Yapı Sorumlusu Zahir Renklibay seçildi.

Yeni Yönetim Kurulum Şu isimlerden oluşuyor
M. Zahir Renklibay, Okay Tınkır, Osman Koçak, Recep Çınar, Mustafa Genç, Ahmet Büyükateşli, Hüsamettin Küçükmeral, Gültekin Zeren, Muzaffer Eğerci.

Ayrıca genel kurulda yapılan Tüzük Tadilatı ile kulübümüzün ismi 1 Haziran 2019 tarihinden geçerli olmak üzere ‘1922 Konyaspor Kulübü Derneği’ olarak değiştirildi.

Konya Anadolu Selçukspor’umuzun yeni başkanı Zahir Renklibay genel kurul sonunda yaptığı teşekkür konuşmasında, kulübümüzde önceki dönemlerde görev yapan Yönetim Kurullarına teşekkür ederken, Atiker Konyaspor ile Konya Anadolu Selçukspor’umuz arasında yürütülen çalışmaların daha etkin hale getirilerek Konya Futboluna katkı sağlamak adına var güçleri ile çalışacaklarını söyledi.

Kulüp Başkanımız M. Zahir Renklibay’ın konuşması şu şekilde:
“Şahsıma ve Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımı bu göreve layık görmenizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Bugüne kadar Anadolu Selçukspor’a hizmet etmiş başkan ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlara da hizmetlerinden dolayı ayrıca teşekkür etmek istiyorum.


Futbol  Kulüpleri bulundukları şehrin ortak değerleridir. Anadolu Selçuksporun da tıpkı gözbebeğimiz olan Atiker Konyaspor gibi Konyamızın bir değerdir. Özellikle üstlendiği pilot takım misyonuyla hem Atiker Konyaspor için hem de Türk futbolu için yetiştirici özelliği taşıyan bir kulübümüzdür. Atiker Konyaspor’da başta Hilmi Kulluk başkanımız ve Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımız göreve geldikten sonra kısa sürede birçok ilklere imza atmış, Türk futbol kamuoyunun takdirini ve güvenini kazanmıştır. Anadolu Selçukspor’da da bu yönetim anlayışını hakim kılıp yolumuza devam edeceğiz. Hazreti Mevlana ne güzel söylemiştir “Dün dünde kaldı cancağızım bugün yeni şeyler söylemek lazım.”

Ömrünün büyük bir bölümünü Türk futboluna ve Konya futboluna adamış bir ailenin ferdi olarak, Anadolu Selçukspor’a hizmet etmek benim için gurur vesilesidir. Şahsım ve yönetimi teşkil eden arkadaşlarımla birlikte bu işin üstesinden geleceğimize inancım tamdır. Şunu biliyorum ki Konyaspor yönetiminde bulunan arkadaşlarım Anadolu Selçukspor içinde ellerini taşın altına koyacaklardır. Her zaman bizim yanımızda olup destekleyeceklerdır. Önceliğimiz pilot takımımız olan Anadolu Selçukspor’u şu anda bulunduğu puan sıralamasındaki konumundan kurtarıp üst sıraları zorlayacak hale getirmek olacaktır. Yarından itibaren yoğun bir çalışma içerisine gireceğiz. Genç ve dinamik yönetimimizle alt yapısıyla tamamen entegre olmuş, Konyaspor’a yakışır bir pilot takım oluşturmak için gayret içinde olacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın.
 
Kulüpler için Milyon dolarların, Milyon euroların kol gezdiği futbol endüstrisinde yol almak gerçekten çok zor hale gelmiştirb. Kendi öz kaynaklarımızdan azami şekilde yararlanmamız gerektiği bilinci içerisinde çalışmalarımızı sürdürmek istiyoruz. Bunun içinde altyapımızı sağlam temeller üzerine oturtma çalışmalarımız devam etmektedir. En büyük şansımız alt yapıya inanan bir başkana sahip olmamızdır. Alt yapı için ne istedikse anında bu isteğimizi yerine getiren sayın başkanım Hilmi Kuluk’a da ayrıca huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum. Başkanımız sayesinde altyapımızın tesisleşmesi noktasında önemli yol kat ediyoruz. Yine altyapımızın ulaşım sorunlarını da tamamen gidermiş bulunmaktayız. Bunun da bir geri dönüşü olmalı diye düşünüyorum. Alt yapımıza ve pilot takımımıza her şeyi altın tepside sunan başkanımıza ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza, yapacağımız icraatlarla karşılık vermek zorunda olduğumuz bilinci içerisinde çalışmalar yapacağız. Geleceğin Konyaspor’unu oluşturmak için altyapıda iyi eğitilmiş, gelişimlerini tamamlamış, performans gösteren, başarıya aç, genç yeteneklerimizin önünü açıp, önce pilot takımımız, daha sonrada Konyaspor’umuza kazandırmayı amaçlıyoruz. Her yıl en az iki veya üç futbolcumuzu Konyaspor’a gönderdiğimiz taktirde hedefimize ulaşmış sayılacağız.

Futbol takımlarımızdan başarı bekliyorsak onları her zaman ve her durumda desteklememiz gerekiyor. Maalesef Anadolu Selçukspor’umuzun taraftar desteğinden yoksun bir şekilde maçlara çıktığını gözlemekteyiz. Genç futbolcu kardeşlerimizi maçlara daha iyi motive edebilmek için taraftar desteğine ihtiyaç duyduğumuz artık bir aşkardır. O nedenle buradan özellikle taraftar gruplarımıza seslenmek istiyorum. Az önce belirttiğim gözbebeğimiz olan Konyaspor’a nasıl destekliyorsak pilot takımımız olan Anadolu Selçukspor’umuzu da o şekilde desteklememiz gerekiyor. Bu duygu ve düşünceler içerisinde bana ve yönetim kurulumıza vermiş olduğunuz destekten dolayı, güvenden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür eder, hepinizu Allaha emanet eder, saygılar sunarım “


13.11.2018

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Konya Anadolu Selçukspor’umuzun yeni başkanı Zahir Renklibay
Konya Anadolu Selçukspor’umuzun yeni başkanı Zahir Renklibay
Konya Anadolu Selçukspor’umuzun yeni başkanı Zahir Renklibay
Konya Anadolu Selçukspor’umuzun yeni başkanı Zahir Renklibay
       
Konya Anadolu Selçukspor’umuzun yeni başkanı Zahir Renklibay
Konya Anadolu Selçukspor’umuzun yeni başkanı Zahir Renklibay
Konya Anadolu Selçukspor’umuzun yeni başkanı Zahir Renklibay
Konya Anadolu Selçukspor’umuzun yeni başkanı Zahir Renklibay
       
Konya Anadolu Selçukspor’umuzun yeni başkanı Zahir Renklibay
Konya Anadolu Selçukspor’umuzun yeni başkanı Zahir Renklibay
Konya Anadolu Selçukspor’umuzun yeni başkanı Zahir Renklibay
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR