Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Rakibin ne yaptığı değil, bizim ortaya ne koyduğumuz önemli Rakibin ne yaptığı değil, bizim ortaya ne koyduğumuz önemli

Hafta sonunda Tarsus deplasmanında zorlu bir maç oynayacaklarını ve bu maçla birlikte yeni bir başlangıç yapmak istediklerini belirten teknik direktörümüz Alper Avcı: “ Kendi felsefemizi oturttuğumuz zaman rakibin yaptığı çok önemli değil. Biz özellikle taktiksel açıdan geliştirmemiz gereken noktaları tamamlayabilirsek mesafe alırız. Tarsus maçı inşallah bir başlangıç olur. İyi bir sonuçla döneceğimize inanıyorum” dedi.


Teknik direktörümüz Alper Avcı yaptığı açıklamada: ‘Şanlıurfaspor maçı bizim için yeni bir başlangıç olacaktı. Oyuncularla yaptığımız konuşmada bunu ifade ettik. Yeni bir başlangıç şansları olacaktı. Geçtiğimiz süreçte hak etmedikleri bir durumda olduklarını düşünüyorum onların. Çünkü mevcut kadromuzdaki oyuncuların kendi kapasitelerini ortaya çıkarmamız gerekiyor. Bunun için kısa bir süre çalıştık. Birkaç günlük antrenmanın ardından Şanlıurfa’ya gittik. Futbolcularımızın sahadaki görüntüleri bizim için önemliydi. Onların sahiplenmeleri, geri dönüşleri iyiydi. Maçın hakkı beraberlikti. Bazı noktalarda gelişim kaydetmemiz gerekiyor. Taktiksel açıdan üzerine koymamız gerekiyor. Oynadıkça takım olma adına önemli bir mesafe kat ederiz diye düşünüyorum. İnşallah önümüzdeki süreçte daha iyi olacağımıza inanıyorum çünkü oyuncularımızın de kapasitesi belli. Devre arasına kadar toplayabildiğimiz kadar puanları toplamak istiyoruz.Geniş bir kadromuz var. Devre arasında ufak tefek dokunuşlar yaparak, ikinci yarı çok daha farklı bir takım olacağımıza inanıyorum” dedi.

Hafta sonunda oynayacağımız Tarsus İdman Yurdu karşılaşmasında ‘rakibin ne yaptığı değil bizim ortaya ne koyduğumuz önemli olacak’ diyen teknik direktörümüz Alper Avcı:  ‘Kendi felsefemizi oturttuğumuz zaman rakibin yaptığı çok önemli değil. Biz özellikle taktiksel açıdan geliştirmemiz gereken noktaları tamamlayabilirsek mesafe alırız. Bireysel yetenekleri ön planda olan bir çok oyuncumuz var. Tabii ki uzun zamandır galip gelememenin verdiği bir psikoloji var. İnşallah bu maç bir başlangıç olur. İyi bir sonuçla döneceğimize inanıyorum” ifadelerini kullandı.


13.11.2018

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR