Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Galibiyet serisi yakalamak istiyoruzGalibiyet serisi yakalamak istiyoruz

Kırklarelispor deplasmanında kazanarak geçtiğimiz hafta alınan galibiyetin bir seriye dönüşmesini arzuladıklarını kaydeden teknik direktörümüz Tayfun Türkmen: “İnşallah deplasmandan 3 puanla dönerek galibiyet serimizi devam ettireceğiz. Bunun yanı sıra genç oyuncularımızın gelişimlerine katkıda bulunup, Konyaspor için güzel bir kaynak oluşturacağımızı düşünüyorum” dedi.


Teknik direktörümüz Tayfun Türkmen yaptığı açıklamada: “Geçtiğimiz hafta sezonun ilk galibiyetini aldik. Galibiyeti güzel bir oyunla aldık diye düşünüyorum. Çocukları o anlamda bir kez daha takdir ettim. Hem oynayan, hem oynamayan, sonradan giren herkes üzerine düşeni layıkıyla yaptı.  Bu glibiyetin sevincini yaşadık ama şimdi tamamen önümüzdeki hafta sonunda deplasmanda oynayacağımız karşılaşmaya odaklandık.  Pazar günü deplasmanda Kirklarelispor ile karşılaşacağız. Çalışmalarımız gayet verimli geçiyor. Eksiğimiz yok ve oyuncularımızın morali üst seviyede. Hem geçmiş oynadığımız maçları hem de rakibimiz ile ilgili analizlerimizi yapacağız. Bunları oyuncu arkadaşlarımız ile paylaşacağız. İnşallah deplasmandan 3 puanla dönerek galibiyet serimizi devam ettireceğiz” dedi.

Kadroda bulunan oyuncularımızın büyük çoğunluğunun genç isimlerden oluştuğuna dikkat çeken teknik direktörümüz Tayfun Türkmen. “ Alt yapıdan gelen oyuncularımızdan Ekrem geçtiğimiz hafta içinde ilk defa bir profesyonel lig maçında forma giydi. Kupa maçında gösterdiği performansın ardından lig maçında da 90 dakika oynadı.  Çok güzel bir performans sergiledi. Tabiki hem Ekrem adına hem de bizler adına sevindirici. Bunun devam edebilmesi önemli.  Kadromuzdaki genç oyuncularımızın maç performanslarını artırarak hem takım olarak kazanmak hemde genç oyuncuları hazırlamak istiyoruz. Ekrem’in durumunda olan birçok oyuncumuz var. Onlarında gelişimlerine katkıda bulunup Konyaspor için de guzel bir kaynak oluşturacağımızı düşünüyorum” ifadelerini kullandı.


04.10.2018

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Galibiyet serisi yakalamak istiyoruz
       
 
 
34. Hafta Maçı

KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
0   1
EYÜPSPOR
35. Hafta Maçı

TARSUS İDMAN YURDU
2   2
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
36. Hafta Maçı

KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
 
KIRKLARELİSPOR