Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Sivas deplasmanında önemli bir rakip ile karşılaşacağızSivas deplasmanında önemli bir rakip ile karşılaşacağız

Her hafta hedeflenen maçı kazanmak adına çalışmalar yaparken, diğer yandan da futbolcuların fiziksel, taktiksel ve metal açıdan geleceğe doğru bir şekilde hazırlanması için adımlar attıklarını kaydeden teknik direktörümüz Tayfun Türkmen: “Sivas deplasmanında önemli bir rakip ile karşılaşacağız. Ama oraya kazanmak için gideceğiz. İnşallah da sahada olan arkadaşlarımız bunun mücadelesini verecek ve iyi bir sonuçla döneceğiz” ifadelerini kullandı.

Teknik direktörümüz Tayfun Türkmen yaptığı açıklamada: “Geride kalan üç haftada üç beraberlik aldık. İşin güzel, pozitif yanları var, negatif yanları da var bizim için. Güzel yanı kaybetmemiş olmamız.  Fethiye’de 2-0 geriden dönüp puan aldık. Son maçta yine 1-0 geriye düştük ama puan almayı bayardık. Galabiyeti alacak bir oyunu sergiledik. Bunlar işin güzel yanları. Diğer pencereden bakarsak, bu gün 6 veya 7 puanda olabilirdik. Tüm bunları futbolcu arkadaşlarımız ile değerlendiriyoruz. Elbette bunda bir çok etken var. Biraz daha zamana ihtiyacımız olduğu gerçek. Bizim anlattıklarımızı, istediklerimizi sahaya uygulama konusunda genç arkadaşlarımıza zaman gerekiyor.
Gelecek adına çok pozitif şeyler düşünüyoruz. Her antreman, her maç yaptıklarımızın üzerine koyduğumuz bir çok şey var. Bunları arkadaşlarımıza anlattık. Yapmadığımız, yapamadığınız bazı şeyleri onlara gösterdik. Eksikleri tamamlama adına çalışmalarımızı yapmaya devam edeceğiz. İnşallah Cumartesi günü deplasmana kazanmak için gideceğiz. Rakip kim olursa olsun bunun inancıyla çalışacağız ve hazırlanacağız. Oyuncularımız ile birebir görüşmelerimiz, toplantılarımız tamamen bunun üzerine olacak. Bu gün hedeflediğimiz maçı kazanalım isterken bir yandan da fiziksel, taktiksel ve metal açıdan geleceğe nasıl doğru bir şekilde hazırlayabiliriz onun çalışmalarını da yapıyoruz. Sivas deplasmanında önemli bir rakip ile karşılaşacağız. Ama oraya kazanmak için gideceğiz. İnşallah da sahada olan arkadaşlarımız bunun mücadelesini verecek ve iyi bir sonuçla döneceğiz” ifadelerini kullandı.

Ziraat Türkiye kupasında Fatih Karagümrükspor ile eşleşilemisini de değerlendiren teknik direktörümüz Tayfun Türkmen: “Prensip olarak her zaman oynayacağımız ilk maçı hedef seçip ona hazırlanmak istiyoruz. Oyuncularımızdan da bunun isdetik. Teknik ekip olarak biz gerekli planlamamaları yapacağız. Oyuncuyarımız ilk maça konsantre olacaklar.  Sivas deplasmanından üç gün sonra evimizde kupa maçına çıkacağız. Bu şehir için kupa önemli. Türkiye kupasını kazanan bir şehiriz biz.  Bu anlamda kupada şehrimizi temsil edeceksek bunu en iyi şekilde yapmayı isteriz. Fakat Cumartesi günü oynayacağımız Sivas Belediyespor maçı birinci önceliğimiz. Kupa maratonunda şehrimizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız” dedi.


20.09.2018

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Sivas deplasmanında önemli bir rakip ile karşılaşacağız
Sivas deplasmanında önemli bir rakip ile karşılaşacağız
Sivas deplasmanında önemli bir rakip ile karşılaşacağız
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR