Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Üç haftadır galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorumÜç haftadır galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum

Sezonun ilk galibiyetini Sivas deplasmanında almak istediklerini kaydeden futbolcumuz Maksut Taşkıran: “ Üç haftadır galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum. Çalışmalarımızın hepsi galibiyet üzerine. İnşallah hafta sonunda bir galibiyet serisi başlatmayı istiyoruz, bunun için çok çalışacağız” dedi.

Geride kalan üç haftada iyi maçlar oynadıklarını ifade eden futbolcumuz Maksut Taşkıran: “ Oynadığımız her maçta iyi mücadele ettik. Herkesin bildiği gibi biz yeni bir takımız. Yeni kurulan bir ekibiz. 21 yaş ortalaması ile ligin en genç takımıyız. Çok genciz. Belki de kazanamayışımızın sebebi tecrübesizlik olabilir. Buda hemen olmuyor, bunun için bize zaman gerekebilir. Önemli rakiplere karşı çok önemli mücaleleler verdik. İyi takımlar karşısında aldğımız sonuçlar küçümsenmemeli. İlk maçta son dakikada galibiyeti kaçırdık. İkinci maçta son dakikada puan alan taraf biz olduk. İnşallah önümüzdeki hafta Sivas deplasmanında alacağımız galibiyetle sezonun ilk 3 puanına ulaşmak istiyoruz. Bu sezonun bizim için ikinci deplasman olacak. Amacımız kazanmak. Üç haftadır galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum. Biz de üç puan almayı çok istiyoruz. Çalışmalarımızın hepsi galibiyet üzerine. İnşallah hafta sonunda bir galibiyet serisi başlatmayı istiyoruz, bunun için çok çalışacağız” dedi.

Bir sezon aradan sonra takıma geri döndüğü içinde çok  mutlu olduğunu kaydeden futbolcumuz Maksut Taşkıran: “Geçtiğimiz sezon Altay’da forma giydim ve orada şampiyonluk yaşadım. Tekrar buraya gelmemin sebebi burada iyi bir performans sergileyip Atiker Konyaspor’a dönmek. Bunu başarmak, orada kalıcı olmak istiyorum. O yüzden buraya geldim, bu seneki hedefim sezon sonunda Konyaspor’a gitmek olacak. Bunun  yanı sıra takım arkadaşlarımla birlikte takımımızı yukarılara taşımak istiyoruz” dedi


19.09.2018

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Üç haftadır galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum
Üç haftadır galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum
Üç haftadır galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum
       
 
 
7. Hafta Maçı

MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
6   2
1922 KONYASPOR
8. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
0   1
AMED SPORTİF FAALİYETLER
9. Hafta Maçı

KIRKLARELİSPOR
 
1922 KONYASPOR