Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyoruzSezona iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz

Sezona iç sahada oynayacağımız Tuzlaspor karşılaşması ile başlayacağımızı belirten teknik direktörümüz Tayfun Türkmen: “İyi bir oyun ve iyi bir sonuç ile sezona başlayıp güzel bir şekilde tamamlamak istiyoruz. Amacımız ligi güzel bir pozisyonda tamamlamak ve mümkün olduğunca genç oyuncularımızın gelişmelerine katkı sağlamak. Sonrasında Konyaspor’umuza mentel olarak, fiziksel olarak, taktiksel olarak hazır bir genç oyuncu grubu yetiştirmek” dedi.


Teknik direktörümüz Tayfun Türkmen yaptığı açıklamada: “ Kamp döneminin ardından kendi tesislerimizde yaptığımız çalışmalarla sezonun ilk maçının hazırlıklarını sürdürüyoruz. Göreve kamp çalışmalarının tam ortasında başladım. Gürses hocama bu noktada teşekkür etmek istiyorum. Takımın ilk toplanmasından bizim görevi devraldığınız güne kadar gayet güzel planlı, disiplinli, çok güzel bir çalışma ortamı olmuş. Onun için Gürses hoca ve ekibine teşekkür etmek istiyorum. Bizim geldiğimiz andan itibaren de oyuncu arkadaşlarıma, yöneticilerimize teşekkür etmemiz gerekiyor. Gayet güzel, keyifli, coşkulu, iyi bir çalışma ortamımız oldu. İlk başta Erzurum’da devam eden kampı tamamladık. Daha sonrada bayram izininin ardından Konya’da çalışmalara başladık. Şimdi Tuzlaspor karşılaşmasına yönelik antremanlar yapıyoruz. Şu anki çalışmalarımız gayet güzel. Evet bir kaç tane eksiğimiz var ama bunları zaman içerisinde tamamlayacağımızı düşünüyorum. Yarıda göreve gelmenin bazı şeyleri oturtmak anlamında dezavantajı olduğunu da söylemek gerekir. Bunuda düzgün, planlı bir şekilde çalışarak en kısa sürede tamamlayacağız. Şu an için ilk maçımız Tuzlaspor maçı. Bütün hazırlıklarımız bu karşılaşma üzerine. Kendi sahamızda lige başlayacağız. İyi bir oyun ve iyi bir sonuç ile sezona başlayıp güzel bir şekilde tamamlamak istiyoruz. Tabii ki geçen sezondan güzel bir görüntü var. Bunda hem Alper hocanın, hem yönetimin, hem de oyuncuların çok büyük bir katkısı var. Biz bunu bir adım daha ileriye nasıl taşıyabiliriz onun çalışmalarını yapıyoruz. Amacımız ligi güzel bir pozisyonda tamamlamak ve mümkün olduğunca genç oyuncularımızın gelişmelerine katkı sağlamak. Sonrasında Konyaspor’umuza mentel olarak, fiziksel olarak, taktiksel olarak, hazır bir genç oyuncu grubu yetiştirmek” dedi.

Futbolculuk yaptığı tesislerde teknik adam olarak bulunmanın ayrı bir duygu yaşattığını kaydeden teknik direktörümüz Tayfun Türkmen: “ Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Bu sahada futbolcu olarak yıllarca çalıştım, hizmet ettim. Bu şehre  şimdi çok önemli bir görev ile geri dönmek bu göreve layık görülmek beni çok mutlu etti, çok onurlandırdı. Konyaspor bizim buradaki hedef kulübümüz. Onlara kaliteli bir oyuncu grubu kaynağı oluşturabilirsek çok başarılı bir hizmet yapmış olacağımızı düşünüyoruz. 5 beş yıl oyuncu olarak bir yılda antrenör olarak görev yaptığım camiaya bu şekilde tekrar dönmek çok güzel. Heyecan ve mutlulukla sezona hazırlanıyoruz” ifadelerini kullandı.


30.08.2018

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz
Sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR