Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Başkanımız Rektör Şahin’i ziyaret ettiBaşkanımız Rektör Şahin’i ziyaret etti

Kulüp Başkanımız Mehmet Güney ve Yönetim Kurulu üyelerimiz Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin’i ziyaret ederek desteklerinden ötürü teşekkür etti.

Kulüp Başkanımız Mehmet Güney, Mali İşler ve Hukuk işleri sorumlumuz Mehmet Ali Gökhan,  Alt Yapı sorumlumuz Murat Erdoğdu, Tesisler Sorumlumuz Serkan Abaz ve Yönetim Kurulu üyemiz Halil Bölükbaşı’nın katıldığı ziyarette Başkanımız Mehmet Güney, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin’e desteklerinden ötürü teşekkür etti.

Kulüp başkanımız Mehmet Güney, yeni sezonda maçlarının oynanabilmesi için standartlara uygun hale getirilmeye çalışılan Selçuk Üniversitesi Futbol Sahasının hem Üniversite gençliğine hemde kulübümüze katkılar sağlayacağına inandığını belirtirken: “ Selçuk Üniversitesi Konya şehri için büyük bir değerdir. Maçlarımızı Üniversite Kampüsü içerisinde yer alan sahada oynamaya başladığımız zaman yıllardır hasretini çektiğimiz taraftar desteğini yanımızda bulacağımıza inanıyoruz. Aynı zamanda öğrenci kardeşlerimiz için hafta sonlarında önemli bir etkinliğe katılma şansı doğacak. Bu anlamda kulübümüz adına teşekkürü bir borç bilirim” dedi.

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, geçtiğimiz sezon yapılan protol ile başlayan işbirliğinin bu sezon fiiliyata döküleceğini kaydederken: “ Çalışmalar son sürat devam ediyor. Standartlara uygun hale getirildikten sonra Selçuk Üniveirsitesi Futbol sahasında artık profesyonel lig maçlarının oynanacak olması bizim içinde mutluluk verici. Yeni sezonda sizlere ve futbol takımımıza şimdiden başarılar diyiyorum” dedi

Ziyaret sonunda Kulüp Başkanımız Mehmet Güney, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin’e üzerinde isminin yazılı olduğu Konya Anadolu Selçukspor’umuzun 42 numaralı formasını hediye etti.

Başkanımız Mehmet Güney ve Yönetim Kurulu üyelerimiz daha sonra Selçuk üniversitesi Genel Sekreteri İbharim Halıcı’yı makamında ziyaret etti. Kulübümüzün maçlarını oynayacağı Selçuk Üniversitesi Futbol Sahasının standartlara uygun hale getirilmesinde emek harcayan Genel Sekreter Halıcı’ya teşekkür eden Kulüp Başkanımız Mehmet Güney, üzerinde isminin yazılı olduğu Konya Anadolu Selçukspor’umuzun 42 numaralı formasını hediye etti.


08.08.2018

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Başkanımız Rektör Şahin’i ziyaret etti
Başkanımız Rektör Şahin’i ziyaret etti
Başkanımız Rektör Şahin’i ziyaret etti
Başkanımız Rektör Şahin’i ziyaret etti
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR