Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Türk futbolunda örnek bir kulüp haline geldikTürk futbolunda örnek bir kulüp haline geldik

Konya Anadolu Selçukspor’umuzda Futbol Şube Sorumlusu, Mehmet Ay yeni sezon hazırlıkları hakkında açıklamalarda bulundu.

Sezona yeni bir teknik direktör ile Gürses Kılıç ile başlayacaklarını kaydeden Futbol Şube Sorumlumuz Mehmet Ay: “ Yeni hocamız Konyalı ve liglerden bildiğimiz, tanıdığımız bir hoca. Başarılı olacağını düşünüyoruz. Hocamızın hedefleri ile takımın hedefleri ile birbiriyle örtüşüyor. Kendisine güveniyoruz. İnşallah hayırlı olur bu imza” dedi.

Transfer çalışmaları hakkında da bilgi veren futbol şube sorumlumuz Mehmet Ay: “Geçen sezon yurt içi ve yurt dışında takip ettiğimiz isimler vardı. Lig bittikten sonra yurt dışına seyahatimiz oldu bu oyuncular üzerine. Hem maçlarını izledik ve görüşmeler yaptık. Bazı isimlerle anlaştık. Kulüp yapımıza uyuyorlar. Maliyetleri ve hedefleri doğrultusunda Konyaspor’a kazandırabileceğimiz isimler. Pazartesi günü burada olacaklar. 6-7 tane yeni gurbetçi oyuncumuz olacak kadroda. Şu an yurt içi piyasası biraz yüksek. O yüzden biraz ağırdan alıyoruz” dedi.

Teknik direktör Alper Avcı’nın Spor Toto 1.Lig ekibi Altay ile anlaşmasını değerlendiren Futbol Şube Sorumlumuz Mehmet Ay, “Alper hoca ile plan ve programımız vardı. Tabi ki üst lig ve gitmesini doğal karşılamak lazım. Biz hoca da yetiştirmiş olduk bu sene, biz bundan da çok mutluyuz. İnşallah yeni takımında başarılı olur, yolu açık olsun” şeklinde konuştu.

Konyaspor kampına 5 oyuncu gönderdiklerini ve bundan onur duyduklarını kaydeden Futbol Şube Sorumlumuz Mehmet Ay:“Seddar Karaman Denizlispor’a, Onurcan Güler de Akhisar kadrosunda yer alacak. Türk futboluna hizmet ediyoruz. Konyaspor’u da sayarsak çok sayıda üst liglerde olacak. Hocamız üst ligde. Gittiğimiz yerlerde çok övgüler alıyoruz. ‘Süper bir iş yaptınız ve keşke biz de yapsak, sizler düşük maliyetlerde bunu yaptınız’ sözleri söyleniyor. Altınordu Kulübü başkanının kulübümüz hakkında çok güzel sözleri var. Bizleri takdir ettiler. Mali olarak birçok kulüp zor durumda ve herkes bizi örnek gösteriyor. Türk futbolunda örnek bir kulüp haline geldik” açıklamasında bulundu.


07.07.2018

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Türk futbolunda örnek bir kulüp haline geldik
Türk futbolunda örnek bir kulüp haline geldik
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR