Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Konya Anadolu Selçukspor’umuzda Mehmet Güney yeniden başkanlığa seçildiKonya Anadolu Selçukspor’umuzda Mehmet Güney yeniden başkanlığa seçildi

Konya Anadolu Selçukspor’umuzda gerçekleştirilen Olağanüstü genel kurul sonunda yeni yönetim kurulumuz göreve başladı.

Konya Büyükşehir Belediyesi Stadyumu Toplantı Salonunda gerçekleştirilen genel kurula Atiker Konyaspor Başkanı Hilmi Kulluk, Atiker Konyaspor eski başkanları Fatih Yılmaz ve Ahmet Şan, Atiker Konyaspor yönetim kurulu üyeleri, TSYD Konya Şube Başkanı Murat Dönmez, delegeler, basın mensupları ve spor camiasından çok sayıda seçkin konuk katıldı.

Divan başkanlığını Mehmet Demirel’in yaptığı tek liste ile girilen seçimlere 102 delegeden 55’i katılırken Mehmet Güney oy birliği ile başkanlığa seçildi. Mehmet Güney’in listesinde şu isimler yer alıyor.

Mehmet Güney, Mehmet Ay, Abdullah Yayla, Ömer Zeren, Mehmet Ali Gökhan, Mehmet Yılmaz, Halil Bölükbaşı, Murat Erdoğdu, Serkan Abaz

Konya Anadolu Selçukspor’umuzun başkanı Mehmet Güney, genel kurul sonunda yaptığı konuşmada, önceki dönemde birlikte çalıştığı yönetim kurulu üyesi arkadaşlarına teşekkür etti.

Konya Anadolu Selçukspor’umuzu hak ettiği yere getirme adına yönetim kurulu olarak var güçleri ile çalışmaya devam edeceklerini kaydeden Kulüp Başkanımız Mehmet Güney: “Genel kurula katılan tüm delegelere teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz sezon deplasmanda oynadığımız birçok maçta görüyoruz ki şehir bütünleşmiş bir şekilde takımlarının yanında duruyor. Elbette Konyaspor’umuzun yanında her zaman var olmaya, yer almaya çalışıyoruz ancak Yavru Kartal olarak Konya Anadolu Selçukspor olarak biz de bu desteği yanımızda görmek istiyoruz. Önümüzdeki sezon oynayacağımız maçlarda Konya şehrinin desteğini yanımızda hissedersek çok mutlu olacağız. Geçtiğimiz sezon yaptığımız çalışmaların meyvesini bu sezon Atiker Konyaspor kadrosuna 5 oyun vererek yaşadığımızı düşünüyorum. Burada yaşadığımız birlikteliğin maçlarımızda da yaşanması en büyük dileğimiz. Hepinizin desteğini yanımızda hissetmek istiyoruz. Yeni sezonda maçlarımızı Selçuk Üniversitesi sahasında oynayacağız. Orada gerek üniversiteli kardeşlerimizin gerekse şehrimizin sporseverlerin desteğini alarak hem saha sonuçları almak istiyoruz. Hem de altyapı takımı olarak futbolcu yetiştirmek amacındayız. Daha önce görev yaptığımız yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Yeni yönetimde görev alacak arkadaşlarımızla birlikte bayrağı daha yukarılara taşımak adına elimizden geleni yapacağımızın sözünü veriyoruz” dedi.

Genel Kurul’da bir konuşma yapan Atiker Konyaspor Kulübü eski başkanı Fatih Yılmaz,  Konya Anadolu Selçukspor’un esas amacının Konyaspor’a amacı oyuncu yetiştirmek olduğunu hatırlatırken: “Bugün görevini başarıyla yerine getirmektedir. Konyaspor yönetiminde olduğumuz dönemde ciddi manada destekler verdik. Verilen bu destek sonrasında bugün 5 tane sporcumuz Konyaspor kadrosuna gelerek orada yapılan çalışmaların doğruluğunu ortaya koydu. Emeği geçen tüm arkadaşları tebrik etmek istiyorum. Gelecekte daha başarılı işler çıkacağını düşünüyorum” dedi.

Konyaspor eski başkanlarından Ahmet Şan’da genel kurula hitaben yaptığı konuşmada : “Konya Anadolu Selçukspor’umuz Atiker Konyaspor’un önemli bir parçası. 64 yıllık bir kulüptür burası. 1954 yılında kuruldu. Şu anda görüyorum ki pilot takım uygulaması burada rayına oturdu. Hilmi Kulluk başkanlığındaki Atiker Konyaspor yönetim kurulunun vereceği desteklerle geçmişte yaşanan gelişimin artarak devam edeceğini düşünüyorum. Her sene üzerine koyarak devam edebileceğimiz bir çalışma pilot takım uygulaması. İnşallah gelecekte daha büyük başarılar sağlayarak Atiker Konyaspor’a bir alt yapı olarak hizmet etmeye devam edecektir. Yeni yönetime kurulu üyesi arkadaşlara ve başkan Mehmet Güney'e başarılar diliyorum" dedi...


03.07.2018

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
18. Hafta Maçı

KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
1   2
VAN SPOR FUTBOL KULÜBÜ
19. Hafta Maçı

PAZARSPOR
2   0
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
20. Hafta Maçı

SAKARYASPOR A.Ş.
 
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR