Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Mehmet Güney : “Yeni hedeflere doğru güçlenerek devam etmek amacındayız”  Mehmet Güney : “Yeni hedeflere doğru güçlenerek devam etmek amacındayız”

Geride kalan sezonu 55 puanla ve 8. sırada tamamlayarak tarihinin en iyi sezonlarından bir tanesini geride bırakan Konya Anadolu Selçukspor’umuzda Mehmet Güney başkanlığındaki yönetim kurulu, 3 Temmuz 2018 tarihinde yapılacak Genel Kurul da yineden göreve talip olma kararı aldı.
 
15 galibiyet, 10 beraberlik ve 9 mağlubiyet alarak ligi iyi bir noktada tamamladıklarını kaydeden Kulüp Başkanımız Mehmet Güney: “ İyi bir sezon geçirmenin yanı sıra asıl amacımız olan A takımımıza futbolcu yetiştirmek için çok çaba harcadık. Bunun meyvesini Atiker Konyaspor’umuzun kamp döneminde A takım kadrosunda oyuncularımızın yer alması ile göreceğimizi bilmek bizi mutlu ediyor. Geçtiğimiz sezon alınan başarılı sonuçlarda bizimle mücadele eden 5 oyuncumuzun Konyaspor kamp kadrosunda bulunacak olması yaptığımız çalışmaların doğruluğunu göstermektedir. Bu amaç doğrultusunda yeni hedeflere doğru mücadele edebilmek adına yapılacak olağanüstü genel kurul ile birlikte güçlenerek devam etmek amacındayız.  Üreten, gelişen ve Türk sporuna hizmet etmek için bilgi birikimini değerlendiren bir ekip anlaşıyı ile aramazı yeni katılacak arkadaşlarla daha da güçleneceğiz. Bizlerle birlikte yorucu sezonda yer alan ve bayrak yarışında görevini diğer arkadaşlarına bırakacak Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımıza da teşekkür ediyoruz” dedi

30.06.2018

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR