Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Son düdüğü kadar aynı ciddiyetle en iyisini yapmaya gayret edeceğizSon düdüğü kadar aynı ciddiyetle en iyisini yapmaya gayret edeceğiz

Hafta sonunda deplasmanda Bugsaşspor ile karşılaşacak takımımızda teknik direktörümüz Alper Avcı: “Son düdüğü kadar oyuncularımızın aynı ciddiyetle sahada ellerinden gelenin en iyisini vereceklerinden eminim” dedi.

Teknik direktörmüz Alper Avcı yaptığı açıklamada: “Ligin tamamlanmasına iki maçımız kaldı. Matematiksel olarak Play-off oynamamımız kalan haftalarla mümkün görünmesede sezon başından bu yana sürdürdüğümüz mücadeleyi son haftaya kadar taşımak istiyoruz. Aldığımız iyi sonuçların üzerine koyarak gitmek istiyoruz. Elbette hedefler noktasında şansımız oldukça azaldı. Doğal olarak konsantrasyon anlamında zaman zaman sıkıntılarımız oldu. Ama oyuncularımız bunun farkındalar. Sezon sonunda ne kadar başarılı olursak kendilerine geribildirim o derece farklı olacak. Şu anda Ümit Milli takıma davet edilen oyuncularımız var. Önümüzdeki dönemde açıklanacak. Diğer yandan genç oyuncularımıza birçok kulüpten tekliflerin olması sevindirici. Son düdüğü kadar oyuncularımız aynı ciddiyetle ellerinden gelenin en iyisini sahada vereceklerinden eminim”.

 


25.04.2018

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR