Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Yönetim kurulumuzdan Rektör Şahin’e ziyaretYönetim kurulumuzdan Rektör Şahin’e ziyaret

Konya Anadolu Selçukspor’umuzda Kulüp başkanımız Mehmet Güney ve yönetim kurulu üyelerimiz Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin’i ziyaret etti.

Ziyarette Kulüp Başkanımız Mehmet Güney’e Mali İşlerden sorumlu Yönetim Kurulu üyemiz Kazım Küçükçöğen ve Basın Sözcümüz Prof. Dr. Hakan Salim Çağlayan eşlik etti.

Ziyaret sırasında Kulüp Başkanımız Mehmet Güney, kulübümüzün son durumu hakkında bilgi aktarırken bu güne kadar vermiş oldukları destek nedeniyle Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin’e teşekkür etti. Kulüp Başkanımız Mehmet Güney: “Atiker Konyaspor’un pilot takımı olarak amacımız futbolcu yetiştirebilmek. Bunun yanı sıra ligde üst sıraları hedefleyen bir yapı ile Konya’mızı temsil etmek istiyoruz. Son haftalarda yakaladığımız çıkış ile taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan futbolcularımıza manevi destek olunmasın adına Konya şehrini yanımızda görmek istiyoruz” dedi

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin de genç yetenekleri futbolumuza kazandırmak, Atiker Konyaspor’a ilerleyen dönemlerde formasını giyecek oyuncular yetiştirebilmek adına verilen mücadeleden ötürü yönetim kurulumuza ve teknik heyetimize teşekkür etti. Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin kalan haftalarda üst sıralar için verilen yarışta başarılar diledi.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette yeni sezonda maçlarımızın oynanabilmesi için çalışmaların sürdüğü Selçuk Üniversitesi Futbol Sahasının son durumu ve yapılması gereken çalışmalar hakkında da görüş alış verişinde bulunuldu.

Kulüp başkanımız Mehmet Güney, Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin’e üzerinde isminin yazılı olduğu 42 numaralı Konya Anadolu Selçukspor’umuzun formasını hediye etti.


02.04.2018

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Yönetim kurulumuzdan Rektör Şahin’e ziyaret
Yönetim kurulumuzdan Rektör Şahin’e ziyaret
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR