Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Ligin son haftasında bile sıralamanın değişebileceği bir ligde oynuyoruzLigin son haftasında bile sıralamanın değişebileceği bir ligde oynuyoruz

Takım olarak son haftalarda yakaladıkları çıkışın kendilerini olduğu kadar camiayı da mutlu ettiğini dile getiren teknik direktörümüz Alper Avcı yaptığı açıklamada: “Ligin son haftasında bile sıralamanın değişebileceği bir ligde oynuyoruz. Önümüzdeki haftalar için çok ümitliyim. Maç maç gideceğiz, Sakarya'dan da iyi bir puanla döneceğimize inanıyorum” dedi.


Teknik direktörümüz Alper Avcı açıklamasında ; “Bizi sevindiren taraf çok yükselen bir grafiğimiz var. Kalan haftalardaki müsabakalarda kendi adımıza deplasmanlar zor, iç saha maçları kolay olarak görülse de her durumda biz iyi olduğumuz sürece puan anlamında üretkenliğimizi ortaya koyabilirsek rakiplerin ne yaptığı önemli değil. Şu anda tamamen kendi ipimizi kendimiz keseceğimiz bir konumdayız. O yüzden oyuncu grubuna çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra kendileri de farkındalar, play-off'un içinde olmanın kendilerine getireceği avantajları biliyorlar ve play-off yarışında en azından son haftaya kadar devam edeceğini görebiliyoruz. Bana göre ligin son haftasında bile sıralamanın değişebileceği bir ligde oynuyoruz. O yüzden oyuncularımız bunun farkındalar ve iyi çalışıyorlar. Sezon sonuna gelindiği halde mental anlamda problem yaşamadık, diri tutmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki haftalar için çok ümitliyim. Maç maç gideceğiz, Sakarya'dan da iyi bir puanla döneceğimize inanıyorum” dedi.


Sakaryaspor’un büyük bir camia olduğunu dile getiren teknik direktörümüz Alper Avcı: “Taraftar baskısının hissedebileceği bir ortam. Son oynadıkları maçta 30 bin kişi taraftarla oynadılar. Bugün Süper Lig'de bile bu seviyede taraftar sayısı çok yüksek olarak söylenebilir. Bu nedenle bizim karşılaşmamızın seyircisiz oynanacak olması avanaj olabilir. Bunu maçı oynayarak göreceğiz. Ama biz orada dediğim gibi kendi işimizi yapabilirsek, istediğimizi alacağımıza inanıyorum. Daha öncede büyük seyirci toplulukları önünde oynadık. O yüzden bizi olumlu ya da olumsuz anlamda etkileyeceğini sanmıyorum” ifadelerini kullandı.


28.03.2018

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Ligin son haftasında bile sıralamanın değişebileceği bir ligde oynuyoruz
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR