Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Niğde Belediyespor karşılaşması bizim için bir başlangıç olacak Niğde Belediyespor karşılaşması bizim için bir başlangıç olacak


Bu hafta iç sahada oynayacağımız Niğde Belediyespor karşılaşmasının lig sıralamasının kalan haftalarda seyrini etkileyebilecek bir müsabaka olduğunu kaydeden teknik direktörümüz Alper Avcı: “Bu anlamda Niğde Belediyespor karşılaşması bir başlangıç olacak bizim için. Sezon başından bu yana kadroda yer alan oyuncuların tamamına süre vermeye çalıştık” dedi.


Kendi sahamızda üst üste ikinci maçımızı oynayacağımızı hatırlatan teknik direktörümüz Alper Avcı: “Elbette iç sahada aldığımız sonuçlara baktığımız zaman bunun bir avantaj olabileceğini düşünüyoruz. Kendi sahamızda deplasman maçlarına oranla daha pozitif bir görüntümüz var. Niğde Belediyespor karşılaşması ligdeki sıralama açısından önem taşıyor. Sadece bu karşılaşma değil, Niğde Belediyespor karşılaşmasının ardından oynayacağımız diğer karşılaşmalar, lig sıralamasında bizim üzerimizde yer alan ekipler olacak. Bu karşılaşmalardan alacağımız galibiyetlerle her hafta lig sıralamasında yerimizi daha yukarılara taşıma şansımız olacak. Bu anlamda Niğde Belediyespor karşılaşması bir başlangıç olacak bizim için. Takımımızın yükselen bir grafiği var ve içerdeki rotasyon sonucunda oyuncularımızın daha istekli, daha arzulu bir oyun ortaya koyduğunu da söyleyebiliriz. Grafiğimizin daha da yükseleceğini düşünüyorum, o yüzden bu haftaki maçtan çok ümitliyim” dedi.

Sezon başından bu yana kadroda yer alan oyuncuların tamamına süre vermeye çalıştıklarını kaydeden teknik direktörümüz Alpar Avcı: “Bizim takımımızda şu anda süre almayan hiçbir oyuncu yok. Türkiye Kupası ve lig müsabakalarında az ya da çok tüm oyuncularımız süre aldılar. Devre arasında aramıza katılan oyuncularımızın biraz daha zamana ihtiyacı var. Gerek fiziksel anlamda, gerek oyun anlamında istediğimizi bildikleri için onların aralarında çok fark olduğunu düşünmüyorum. Takım olma yolunda oyuncuların hepsine inanıyorum” ifadelerini kullandı. 
07.03.2018

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR