Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Zorlu Altay deplasmanından iyi bir sonuçla döneceğimize inanıyoruzZorlu Altay deplasmanından iyi bir sonuçla döneceğimize inanıyoruz

Grubumuzun zirve ortaklarından bir tanesi olan Altay ile deplasmanda zorlu bir maça çıkacaklarını kaydeden teknik direktörümüz Alper Avcı: “Biz de iyi bir ekip olduğumuzu, iyi oyunculardan kurulu olduğumuzu, saha içerisinde doğruları yapmaya çalıştığımızı gösterdik. O yüzden çok güzel bir karşılaşma olacak, bizler inanıyoruz ki bu zorlu deplasmandan iyi bir sonuçla döneceğiz” dedi.


Teknik direktörümüz Alper Avı yaptığı açıklamada : “Tabii ki yaşanan bu süreçten dolayı oldukça mutluyuz, gururluyuz. Ama sezon başında döndüğümüz zaman daha önce de ifade ettiğimiz gibi yeni bir takımdık zamana ihtiyacınız vardı. Sabır gösterilmesini istedik, yönetim kurulumuz sağ olsunlar sabır gösterdiler. Her anlamda oyuncularımın zamana ihtiyacı vardı. Bunu ifade etmeye çalıştık ve bu zamanı iyi değerlendirdik. Tabii beklentiler skora yansıdıkça mutluluk yaşıyoruz. Zaman içinde daha da başarılı olacağımıza inanıyorum” dedi.


Hafta sonunda İzmir deplasmanında Altay gibi güçlü bir ekiple karşı karşıya geleceklerini hatırlatan teknik direktör Alper Avcı: “İzmir’in köklü bir camiası  Altay ile deplasmanda karşılaşacağız. Liderlik koltuğunu Gümüşhane ile paylaşıyorlar. Puanları aynı. Zirve ortaklarından bir tanesi. Zor bir karşılaşma bizi bekliyor, fakat oyuncularımız bu tip maçları çok seviyorlar. İyi bir ekiple oynayacağımızı biliyoruz fakat biz de iyi bir ekibiz. Biz de iyi bir ekip olduğumuzu, iyi oyunculardan kurulu olduğumuzu, saha içerisinde doğruları yapmaya çalıştığımızı gösterdik. O yüzden çok güzel bir karşılaşma olacak, bizler inanıyoruz ki bu zorlu deplasmandan iyi bir sonuçla döneceğiz” ifadelerini kullandı.


20.02.2018

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Zorlu Altay deplasmanından iyi bir sonuçla döneceğimize inanıyoruz
Zorlu Altay deplasmanından iyi bir sonuçla döneceğimize inanıyoruz
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR