Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Deplasmandan aldığımız bir puanın değerini ilerleyen haftalarda göreceğizDeplasmandan aldığımız bir puanın değerini ilerleyen haftalarda göreceğiz

Zonguldak Kömürspor deplasmanından 0 – 0 beraberlikle dönen takımımızda teknik direktörümüz Alper Avcı: “Deplasmandan aldığımız bir puanın değerini ilerleyen haftalarda göreceğimize inanıyorum" dedi.

"Dolu tribünler önünde tamamen taraftar baskısını hissettiğimiz bir deplasman karşılaşması oynadık" diyen teknik direktörümüz Alper Avcı: "Rakibimiz son beş haftadır galip gelememişti, sıkıntılı bir süreçten geçiyorlardı ve bizim maçı hedef maçı olarak seçtiler. Mutlak kazanmak istiyorlardı. Karşılaşmaya iyi başladık ve oyunun büyük bir bölümünü mücadele anlamında çok iyi oynadık. Pozisyon anlamında özellikle duran toplardan çok etkili olduk. Saha zemini çok kötüydü. İnanılmaz derecede kötü bir zeminde oynadık fakat 80 dakikalık bölümde her anlamda çok olumlu bir görüntü sergiledik. Son 10 dakikada rakibin biraz daha oyuna ortak olmak istemesi, zeminin çok bozulması oyunumuza yansıdı. Onun haricinde deplasmanda alınan bir puanın çok önemli olduğunu söylemek istiyorum oyuncularıma teşekkür ediyorum” dedi.

Sezonun ilk yarısının son haftalarında yakalanan çıkışın sürdüğünü kaydeden teknik direktörümüz Alper Avcı: “Takım olma özelliğimiz, beraber oynadıkça gelişiyor. Sürekli üzerine koyarak gidiyoruz ve yükselen bir grafiğimiz vardı. Ligin ikinci yarısında 3 maçta elde edilen 5 puan çok önemli. Daha fazla bir arada oynadıkça inanıyorum ki ilerleyen haftalarda bu ligde daha farklı noktalarda olacağız” ifadelerini kullandı.

Önümüzdeki süreçte bir hafta içerisinde üç karşılaşma oynayacaklarını hatırlatan teknik direktörümüz Alper Avcı: “Gerçekten çok istekli, özverili ve fiziksel anlamda çok iyi bir oyuncu grubuna sahibiz. O yüzden ilerleyen dönemde takımımız adına daha ümitliyim. Bu süreci iyi sonuçlarla atlatacağımıza inanıyorum ve sonrasında diğer takımlarında alacağı sonuçlarla ligin çehresinin de değişeceğini düşünüyorum” şeklinde konuştu. 


05.02.2018

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Deplasmandan aldığımız bir puanın değerini ilerleyen haftalarda göreceğiz
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR