Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Rakipten ziyade takım olarak bizim ne yaptığımız önemliRakipten ziyade takım olarak bizim ne yaptığımız önemli

Kendi sahamızda oynadığımız ve 2-1 kazandığımız Gümüşhanespor karşılaşmasının arından açıklamalarda bulunan teknik direktörümüz Alper Avcı : “Rakipten ziyade takım olarak bizim ne yaptığımız önemli. Takım olma, birliktelik sağlama, birbirinin yerini doldurma anlamında çok mesafe aldık. Beraber oynadıkça üzerine koyduk. Allah’ın iziyle sezon sonunda çok daha iyi yerlerde olacağız” dedi.

Alınan galibiyetin çok önemli ve anlamlı olduğunu kaydeden teknik direktörümüz Alper Avcı: “Her şeyden önce galip geldiğimiz için çok mutluyuz. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Hafta içinde verdiğim röportajda da ifade etmeye çalışmıştım, bizim için rakipten ziyade takım olarak bizim ne yaptığımız önemli. Sezon başından bu yana biz bunu sahada uygulamaya çalışıyoruz. Takım olma adına, birliktelik sağlama, birbirinin yerini doldurma anlamında çok mesafe aldık. Beraber oynadıkça üzerine koyduk. Allah’ın iziyle sezon sonunda çok daha iyi yerlerde olacağız. Gümüşhanespor iyi bir ekip, zaten ligde lider konumda bulunuyorlar. Bulundukları yer onların kalitesini gösteriyor. Fakat saha içerisindeki biz kendimiz gibi oynayıp sonucu aldık. Oyuncularımı bir kez daha tebrik etmek istiyorum. Saha içerisinde taktiksel olarak bazı değişiklikler yaptık, yaptığımız rotasyona çok güzel bir oyun sergileyerek olumlu cevaplar verdiler. Buradaki oyuncularımızın bir çoğu Konyaspor’da oynamayı hak ediyor. Orada şans bulacaklarına inanıyorum ben” şeklinde konuştu.

Geçirdiği rahatsızlığın ardından yoğun bakımda bulunan eski futbolcumuz Muhammed Yürükuslu'nun bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ettiklerini kaydeden teknik direktörümüz Alper Avcı: “Muhammet Yürükuslu bizim kardeşimiz. Bu kulübe geçtiğimiz dönemlerde emek verdi. Konya Sporu için emek verdi. Bu kardeşimiz zor durumda şu anda. Allah ona acil şifalar versin, bu galibiyeti biz ona armağan etmek istiyoruz, bu galibiyet ona, ailesine ve yakınlarına moral olur inşallah. Diğer yandan, Atiker Konyaspor’u biz bir büyüğümüz gibi kulübümüzün ağabeyi gibi görüyoruz. Şu an ligde zor bir dönem geçiriyor. Kısa zamanda bundan kurtulacaklarına inanıyoruz. Aldığımız bu galibiyetin onlara da moral olmasını diliyoruz. İnşallah yeniden çıkış yakalarlar” dedi.


28.01.2018

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR