Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Lider takımla oynuyor olmamız bir şey değiştirmeyecek.Lider takımla oynuyor olmamız bir şey değiştirmeyecek.

 Sezonun ikinci yarısına deplasman beraberliği ile başlamanın iyi olduğunu kaydeden teknik direktörümüz Alper Avcı: “Aldığımız beraberliğin ve 1 puanın değerini ilerleyen zamanlarda daha fazla anlayacağız. Bu hafta kendi sahamızda lider Gümüşhanespor oynayacağız. Lider takımla oynuyor olmamız bir şey değiştirmeyecek. Ben inanıyorum ki bu hafta iç sahada ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapmış olacağız” dedi.

Teknik direktörümüz Alper Avcı yaptığı açıklamada: “Devre arası hazırlık dönemini iyi geçirdiğimizi düşünüyorum. Verimli çalıştık, oyuncularımızın hepsi, gerek altyapıdan gelen gerekse kadromuzda var olan oyuncular, güzel bir ortamda iyi çalıştık. Zaten kadromuzu büyük ölçüde koruduğumuz için yeni gelen arkadaşlarımızın uyumu da üst seviyede oldu. Hazırlık çalışmalarının ardından ikinci yarının ilk maçı için Pendikspor deplasmanına gittik. Karşılaşma boyunca sezonun ilk yarısına göre daha pozitif bir görüntü sergilediğimizi düşünüyorum. Savunma ve ofansif anlamda daha üretken olabildik. Savunma anlamında daha az hata yaptık. Elbette geriden gelerek beraberliği yakalayan taraf biz olsaydık aldığımız bir puan bizi mutlu edebilirdi ama öne geçtiğimiz karşılaşmayı berabere bitirmek bizi üzdü doğrusu. Aldığımız beraberliğin ve 1 puanın değerini ilerleyen zamanlarda daha fazla anlayacağız. İyi bir mücadele oldu bu anlamda futbolcularımıza teşekkür ediyorum... Bu hafta kendi sahamızda lider Gümüşhanespor oynayacağız. Geride kalan maçlara baktığımız zaman sıralamada bizden yukarıda olan takımlara karşı daha iyi futbol oynadık, iyi sonuçlar aldık. Bizim oyuncularımızın bana göre kalitesi bu maçlarda daha çok ortaya çıkıyor. Lider takımla oynuyor olmamız bir şey değiştirmeyecek. Ben inanıyorum ki bu hafta özellikle iç sahada ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapmış olacağız” dedi.

Ligin en genç takımı olduğumuzu belirten teknik direktörümüz Alper Avcı: “Geçtiğimiz hafta 20 yaş ortalamasıyla sahadaydık. Asıl amacımız üst takımımıza oyuncu kazandırabilmek. Bu anlamda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tabii diğer takımlar devre arasında kadrolarına takviyeler yaptılar, oyuncular alarak kadrolarını güçlendirdiler. Bizim böyle bir beklentimiz, böyle bir sorunumuz olmadı. İlk yarının son haftalarında yakaladığımız yükseliş grafiğini  sürdürebilmek asıl amacımız. İskelet kadromuzu koruduk. Bunun üzerine aramıza Savaş katıldı. Onun haricinde bizim takımızda ki uyum korunduğu sürece rakiplerden kendimizi daha şanslı gördüğünü söylemek istiyorum” ifadelerini kullandı…


24.01.2018

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Lider takımla oynuyor olmamız bir şey değiştirmeyecek.
Lider takımla oynuyor olmamız bir şey değiştirmeyecek.
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR