Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Antalya kampımıza Remzi Ay ve Mehmet Günbaş’tan ziyaretAntalya kampımıza Remzi Ay ve Mehmet Günbaş’tan ziyaret

Sezonun ikinci yarısına Antalya kampında hazırlanan Konya Anadolu Selçukspor’umuzu Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Remzi Ay ve Atiker Konyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Günbaş ziyaret etti.


Takımımızın öğleden sonra yaptığı antrenmanını da takip eden Konya ASKF Başkanı ve aynı zamanda Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’ın başdanışmanı Remzi Ay ile Atiker Konyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Günbaş, teknik direktörümüz Alper Avcı ve Kulüp Menajerimiz Alim Öztaş ile sohbet ederek kamptaki çalışmalar hakkında bilgi aldı.


Konya Amatör Futbol Ligleri için Konya Anadolu Selçukspor’un ve Atiker Konyaspor’un önemli bir yere sahip olduğunu kaydeden Remzi Ay her zaman takımlarımızın yanında olmaya çalıştıklarını ve desteklerinin her daim süreceğini söyledi.

Atiker Konyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Günbaş’ta çalışmaları yerinde izlemenin mutluluğunu yaşadıklarını iyi bir kamp dönemi geçirilmesi halinde ilk yarıda yakalanan ivmenin artarak devam edeceğini ve ikinci yarıda daha başarılı olunacağına inandığını kaydetti.

Ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirten Teknik direktörümüz Alper Avcı’da Konya Spor’unun alt yapısını geliştirmekten başka gayesi olmayan Konya Anadolu Selçukspor’umuzun çatısı altında futbolcu yetiştirmek adına çalışmalarının yoğun bir şekilde sürdüğünü kaydetti ve desteklerinden ötürü teşekkür etti.


09.01.2018

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Antalya kampımıza Remzi Ay ve Mehmet Günbaş’tan ziyaret
Antalya kampımıza Remzi Ay ve Mehmet Günbaş’tan ziyaret
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR