Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

3 Genç İsmi Daha Kadromuza Kattık3 Genç İsmi Daha Kadromuza Kattık

Sezonun ikinci yarısı için hazırlıklarını sürdüren Konya Anadolu Selçukspor’umuz da Yönetim Kurulumuz 3 genç futbolcuyu daha kadromuza kattı.


Atiker Konyaspor U21 takımımızdan 1998 doğumlu orta saha oyuncusu Mehmet Burak, Atiker Konyaspor U21 takımımızdan  1998 doğumlu orta saha oyuncusu  Murat Ulusoy ve Kayseri Erciyespor’dan 1999 doğumlu orta saha ve kanatlarda görev yapabilen oyuncu Batu Han Hidayetoğlu ile sözleşme imzalandı.


Kulüp Başkanımız Mehmet Güney, Futbol Komitesi Üyesi Yönetim Kurulu üyelerimiz Mehmet Ay ve Ömer Zeren’in katılımı ile gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Kulüp Başkanımız Mehmet Güney: “ Öncelikle aramıza yeni katılan arkadaşlarımıza hoş geldin diyorum. Her zaman söylediğimiz gibi biz bir altyapı takımı olarak hedefimiz doğrultusunda çalışıyoruz. Görevimiz öncelikle Atiker Konyaspor A Takımına oyuncu hazırlayabilmek. Elbette bununla birlikte birçok oyuncumuzda başka kulüplerde forma giyecek. Son yıllarda kulübümüzde yetişen birçok oyuncu Türkiye’nin değişik liglerinde forma giymekteler. Bu bizim için en büyük gurur kaynağı. Sezon başında oluşturduğumuz  genç kadro ligin ilk yarısında inişli çıkışlı bir grafik çizse de ligin korkulan ekiplerinden bir tanesi oldu.  Devre arası hazırlıkları kapsamında yapılacak çalışmalarda eksiklerimizi gidererek ikinci yarıda daha iyi bir konuma geleceğimizden şüphemiz yok. Bunun yanı sıra geniş kadromuz içerisinde yer alacak genç kardeşlerim Mehmet Burak, Murat Ulusoy ve Batu Han Hidayetoğlu’da kısa sürede takıma uyum sağlayacaklardır. Biz burada onlara yükselme fırsatı sunuyoruz. Burada gösterecekleri performans ile birkaç sezon içinde Süper Lig’e yükselme şansları var. Bu anlamda kendilerine başarılar diliyorum. Bu genç oyuncuların kadromuza katılmasında emeği bulunan teknik kadromuza, Atiker Konyaspor Altyapı teknik kadrosuna teşekkür ederim. Aslında bu alt yapımızın da ne kadar iyi işler çıkardığının göstergesidir. U21 takımımızdan birkaç oyuncu daha aramıza katılacak.  Türkiye liglerinde örneğini bulmamızın çok güç olduğu başarılı bir ortak çalışmaya imza atmaktayız” dedi.


Konyaspor Altyapı takımlarından U21 formasını giyen ve ligin ilk yarısında 13 maçta forma giyip 4 gol atan orta saha oyuncusu Fransa doğumlu Mehmet Buruk : ” Öncelikle burada bulunmamızı sağlayan değerli hocalarıma, Konyaspor U21 takımında benimle yakından ilgilenen abilerime, hocalarıma Kulüp idarecilerimize, Anadolu Selçukspor’umuzun yöneticilerine çok teşekkür ediyorum. Hedeflerim doğrultusunda ilerlemeye çalışıyorum. Çok iyi bir takımımız var, inşallah ikinci yarıda bizde forma giyebilmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Ligde başarılı olmanın savaşına vereceğiz.  Hedefim bir gün Konyaspor A takım formasını giyebilmek” dedi.


1998 Konya doğumlu olan ve Konyaspor altyapı takımlarında 2011’den bu yana forma giyen Murat Ulusoy ise sezonun ilk yarısında Konyaspor U21 takımında 9  karşılaşmada forma giyip birde gol buldu. Konyaspor altyapı takımlarında toplam 27 golü bulunan ve Konyaspor altyapı takımlarında forma giyen her oyuncu gibi hedefinin A takıma yükselmek olduğunu kaydeden Murat Ulusoy: “Hedeflerim doğrultusunda çalışmalarımı sürdürüyorum. Yıllardır aklımızda olan tek hedef Atiker Konyaspor forması ile şehrimizi temsil edebilmek. Anadolu Selçukspor’da bulunmaktan, bu imzayı atmış olmaktan son derece mutluyum. Bugüne kadar altyapı takımlarında formasını giydiğim tüm takımlarda görev yapan antrenör abilerime verdikleri emeklerden ötürü çok teşekkür ediyorum. Onların sayesinde bugünlere geldik burada da elimden gelen gayreti gösterecek A takımımıza kadar yükselmeyi çok istiyorum. Konyaspor altyapısı gerçekten çok başarılı işler yapıyor. Bizler inşallah A takım forması giyerek bunu göstereceğiz. Buraya gelmem de emeği bulunan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.


Kayseri Erciyesspor’dan aramıza katılan 1999 Kayseri doğumlu Batu Han Hidayetoğlu ise burada olmaktan dolayı son derece mutlu olduğunu söyledi. Sezonun ilk yarısında 13 karşılaşmada Kayseri Erciyesspor forması giyen Batu Han Hidayetoğlu: “Böylesi önemli ve güzel bir kulübe geldiğim için çok mutluyum, Kadromuz hep genç isimlerden oluşuyor. Çok örnek bir takım, böyle bir kadronun içerisinde çok çalışarak başarılı olacağıma inanıyorum. Burada çok güzel bir arkadaşlık ortamı var. Antrenörlerimiz, yöneticilerimiz, abilerimiz çok güzel bir ortam oluşturmuşlar. İnşallah başarı için bizlerde elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.06.01.2018

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

3 Genç İsmi Daha Kadromuza Kattık
3 Genç İsmi Daha Kadromuza Kattık
3 Genç İsmi Daha Kadromuza Kattık
3 Genç İsmi Daha Kadromuza Kattık
       
3 Genç İsmi Daha Kadromuza Kattık
3 Genç İsmi Daha Kadromuza Kattık
3 Genç İsmi Daha Kadromuza Kattık
3 Genç İsmi Daha Kadromuza Kattık
       
3 Genç İsmi Daha Kadromuza Kattık
3 Genç İsmi Daha Kadromuza Kattık
3 Genç İsmi Daha Kadromuza Kattık
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR