Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Ligin ikinci yarısında daha iyi noktalarda olacağımıza inanıyoruzLigin ikinci yarısında daha iyi noktalarda olacağımıza inanıyoruz

Spor Toto 2. Ligin ikinci yarısına iyi hazırlanmak istediklerini belirten takım kaptanımız Ahmet Önay: “Devre arasını iyi değerlendirip iyi hazırlanarak tecrübesizliklerimizi de üzerimizden atıp ligin ikinci yarısında daha iyi noktalarda olacağımıza inanıyoruz. İlk yarının son haftalarında oynadığımız maçlarda sahada ne yaptığını bilen, daha iyi mücadele eden bir takımdık. İkinci yarının başından itibaren de kaldığımız noktadan devam etmek istiyoruz” dedi.


Takım kaptanımız Ahmet Önay yaptığı açıklamada : “Sezonun ikinci yarısı için hazırlıklarımıza başladık. Şartlar ne olursa olsun hazırlıklarımızı sürdürüp ikinci yarıya en iyi şekilde hazırlanmak istiyoruz. Ligin ilk yarısında bazı şanssızlıklar yaşadık. Bazı maçlarda farklı kazandık, bazı maçları farklı kaybettik. Takımımızın genç futbolculardan kurulu olması ve tecrübesizliği nedeniyle zaman zaman böyle maçları yaşadık. Zaman zaman çok iyi maçlar çıkartmamıza rağmen kırılgan yapımız nedeniyle bazı maçlarda istemediğimiz sonuçları da aldık. Ama devre arasını iyi değerlendirip daha iyi hazırlanarak o tecrübesizliklerimizi de üzerimizden atarak ligin ikinci yarısında daha iyi noktalarda olacağımıza inanıyoruz. İlk yarıda beklemediğimiz bazı puan kayıpları da yaşadık. Tüm bunları telafi edeceğimize inanıyoruz. İlk yarının son haftalarında oynadığımız maçlarda sahada ne yaptığını bilen daha iyi mücadele eden bir takımdık. İkinci yarının başından itibaren de kaldığımız noktadan devam etmek istiyoruz” dedi.


25.12.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Ligin ikinci yarısında daha iyi noktalarda olacağımıza inanıyoruz
Ligin ikinci yarısında daha iyi noktalarda olacağımıza inanıyoruz
       
 
 
18. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
1   0
YENİ ÇORUMSPOR A.Ş.
19. Hafta Maçı

GÜMÜŞHANESPOR
1   3
1922 KONYASPOR
20. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
PENDİKSPOR