Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Yönetim Kurulumuzdan Genel Müdürümüz Baykan’a ziyaretYönetim Kurulumuzdan Genel Müdürümüz Baykan’a ziyaret

Kulüp Başkanımız Mehmet Güney ve Yönetim Kurulu üyelerimiz Spor Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Baykan’ı ziyaret etti.

Kulüp Başkanımız Mehmet Güney ile birlikte Yönetim Kurulu Üyelerimiz Kazım Küçükçöğen ve Mehmet Ay, Spor Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Baykan ve başdanışmanı Remzi Ay’ı ziyaret ederek destekleri nedeniyle teşekkür etti.

Ziyarette konuşan Kulüp Başkanımız Mehmet Güney, kuruluşundan bu güne kadar Konya Anadolu Selçukspor’umuzun her daim yanında olan ve alt yapıya verilen önemin değer kazanması adına yapılan çalışmaları destekleyen Spor Genel Müdürümüz Mehmet Baykan’a teşekkür etti. Kulüp Başkanımız Mehmet Güney: “Ülkemizde ve bilhassa Konya’da sporun kalkınabilmesi adına yaptığınız çalışmalar bizleri ziyadesi ile memnun ediyor. Özellikle tesisleşme ve alt yapı çalışmalarına verilen önemin sayenizde artarak devam etmesi Türk sporun hak ettiği noktalara gelebilmesi adına büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple gerek kulübümüz, gerekse  Konya Sporu için verdiğiniz önemli katkılar için teşekkür ederiz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Spor Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Baykan’da Konya Anadolu Selçukspor’umuzun önemli bir görevi olduğunu ve bunu son yıllarda başka Atiker Konyaspor olmak üzere birçok takıma oyuncu vererek yerine getirdiğine dikkat çekti. Yoğun mesai trafiğine rağmen maçlarımızı yakından takip ettiğini kaydeden Spor Genel Müdürümüz Mehmet Baykan, başarılar diledi.

Selçuklu Belediyespor Kulüp Başkanı Ali Ziya Yalçınkaya ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yaman’ın da hazır bulunduğu ziyaretin sonunda Kulüp Başkanımız Mehmet Güney, Spor Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Baykan’a üzerinde isminin yazılı olduğu 42 numaralı Konya Anadolu Selçukspor’umuzun formasını hediye etti.14.12.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Yönetim Kurulumuzdan Genel Müdürümüz Baykan’a ziyaret
Yönetim Kurulumuzdan Genel Müdürümüz Baykan’a ziyaret
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR