Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Eksik yanlarımızı geliştirdikçe daha iyi olacağız Eksik yanlarımızı geliştirdikçe daha iyi olacağız

Hafta sonunda deplasmanda Karşıyaka ile oynayacakları maçın güzel ve keyifli bir müsabaka olacağını kaydeden teknik direktörümüz Alper Avcı:  “Rakibimiz son haftalarda bir çıkış içerisinde. Seyirci destekleri de var. Oyuncularımızı daha iyi futbol oynama noktasında motive edebilecek bir atmosfer olacak” dedi.

Teknik Direktörümüz Alper Avcı yaptığı açıklamada: “Son oynadığımız üç karşılaşmada aldığımız galibiyetler neticesinde tabii ki çok mutluyuz. Oyun anlamında üzerine katarak devam ediyoruz. En başından beri söylediğimizin gibi iyi bir oyuncu grubumuz var. Biraz daha beraber oynadıkça, biraz daha takım oluşumunu geliştirdikçe daha iyi seviyeye geleceğimizi düşünüyorduk. Tabii ki bu bizim için geçerli değil. Ciddi anlamda gelişime hazır ve potansiyelini bildiğimiz oyuncularımız olduğu için bu süreç bizi aslında şaşırtmadı. Fakat eksiklerimiz var, daha üzerine koymamız gerekiyor. Hem bireysel anlamda, hem de takım olarak eksik yanlarımızı geliştirdikçe inşallah ikinci yarı daha farklı bir pozisyonda olabiliriz” dedi.

Ligin güçlü ekiplerinden bir tanesi olan Karşıyaka ile deplasmanda oynayacaklarını hatırlatan teknik direktörümüz Alper Avcı: “Rakibimizin ligde bulunduğu konum bizi yanıltmamalı. Çünkü aldıkları -6 puanlık bir ceza var. Son haftalarda bir çıkış içerisindeler. Şanlıurfaspor karşısında kazandılar, Hoca değişikliğinin ardından farklı bir hüviyete büründüler. Kaldı ki Türkiye'nin en köklü kulüplerinden bir tanesi ve seyirci destekleri de var. O yüzden çok güzel bir karşılaşma olacak. Oyuncularımızın daha iyi futbol oynama noktasında motive edebilecek bir atmosfer olacak. Ve yakaladığımız galibiyet serisini devam ettirme anlamında da artı bir motivasyonumuz olacak. O yüzden hem keyifli bir maç olacağını düşünüyorum, hem de oradan iyi bir skorla döneceğimize inanıyorum” ifadelerini kullandı.


29.11.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Eksik yanlarımızı geliştirdikçe daha iyi olacağız
       
 
 
1. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
SAKARYASPOR A.Ş.
2. Hafta Maçı

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
 
1922 KONYASPOR
3. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR