Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Moral Yemeğinde Konyaspor Başkanı Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladıkMoral Yemeğinde Konyaspor Başkanı Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladık

Konya Anadolu Selçukspor’umuz akşam yemeğinde Atiker Konyaspor Başkanı Fatih Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Mehmet Günbaş’ı ağırladı.

 
Karatay Belediyesi Tatlıcak Tesislerimizde Sakaryaspor maçı öncesi kampa bulunan takımımızın akşam yemeğine, Atiker Konyaspor Başkanı Fatih Yılmaz, Atiker Konyaspor Başkan Yardımcısı Mehmet Günbaş, Kulüp Başkanımız Mehmet Güney, Başkan yardımcımız Mehmet Derinsu, Mali İşler Sorumlusu Yönetim Kurulu Üyemiz Kazım Küçükçöğen, Futbol Şube Komitesi Üyemiz Mehmet Ay, Konyaspor Yönetim Kurulu Üyesi ve Kulübümüz Basın Sözcüsü Hakan Salim Çağlayan, Konyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Gökhan, teknik heyetimiz, futbolcularımız ve Kulüp çalışanlarımız katıldı.


Yemekte bir konuşma yapan Kulüp Başkanımız Mehmet Güney, zorlu Sakaryaspor karşılaşmasında teknik heyetimize ve futbolcularımıza başarılar dilerken : “Konyaspor Başkanı  Fatih Yılmaz bey ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyoruz. Bu gün burada bulunarak bizlere güç verdiler. İnşallah Ligde alacağımız iyi sonuçlarla bizde onlara teşekkür edeceğiz” dedi.


Atiker Konyaspor Kulüp Başkanı Fatih Yılmaz’da burada yaptığı konuşmada,  Konya Anadolu Selçukspor’umuzu yakından takip ettiklerini ve gelecekte Konyaspor formasını giyecek futbolcuların buradan çıkacağına inandığını söyledi. Fatih Yılmaz: “ Her zaman yanınızda olduğumuz gibi bundan sonrada sizlerle birlikteyiz. Elimizden gelen ne ise yapmaya hazırız. Zorlu bir süreçten  geçtiğinizi biliyorum. Ama sizler bu zorlukların üstesinden gelebilirsiniz. Sizlere inanıyor ve güveniyoruz” dedi.


Futbolcular adına bir konuşma yapan takım kaptanımız Ahmet Önay’da :"Bu akşam burada birlikte olmaktan son derece mutlu olduk. İnşallah içinde bulunduğumuz zorlu süreçten alnımızın akı ile çıkıp sevenlerimizi mutlu etmek istiyoruz. Kulüp yönetimimize ve Konyaspor yönetim kuruluna bize verdikleri destek ve güvenleri nedeni ile teşekkür ediyoruz” dedi.

11.11.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Moral Yemeğinde Konyaspor Başkanı Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladık
Moral Yemeğinde Konyaspor Başkanı Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladık
Moral Yemeğinde Konyaspor Başkanı Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladık
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR