Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Konyaspor'a birkaç oyuncu verebilirsek kendimizi başarılı olarak göreceğiz.Konyaspor'a birkaç oyuncu verebilirsek kendimizi başarılı olarak göreceğiz.

Pazar günü iç sahada oynayacağımız Sakaryaspor maçına önem verdiklerini kaydeden Kulüp Başkanımız Mehmet  Güney:  “Konyaspor'a birkaç oyuncu verebilirsek kendimizi başarılı olarak göreceğiz. Bunun yanı sıra ligde de elimizden gelen in iyi mücadeleyi göstermek istiyoruz” dedi


Kulüp Başkanımız Mehmet Güney yaptığı açıklamada : “Biz altyapı takımıyız. Biz şampiyonluk hedefi olan ya da Play-off oynayalım hedefi olan bir takım değiliz. Biz buradan Konyaspor'a birkaç oyuncu verebilirsek kendimizi başarılı olarak göreceğiz. O yüzden biz, hocamız ve oyuncularımızın arkasındayız. Örnek bir takımız. Yaş ortalamamız 20. O yüzden bizden beklenen birkaç oyuncu yetiştirmek. Başka bir düşüncemiz yok. Biz pilot takımız elimizden gelen çabayı gayreti gösteriyoruz” dedi.


Pazar günü iç sahada oynayacağımız Sakaryaspor maçını kazanmak istediklerini kaydeden Kulüp Başkanımız Mehmet Güney : “Zor bir maç olacak ancak Pazar günü kazanmak istiyoruz. Süper Lig görmüş bir takım ve Süper Lig tecrübesi olan oyuncuları var. Bizim oyuncularımız bire birde gerçekten hepsinden daha iyiler. Bizim oyuncularımızın tek eksiği genç oldukları için pozisyonları sonuca bağlayamıyorlar. Bunu biz oyuncularımızın gençliğine veriyoruz. Biz yine iyi bir futbol ortaya koyarak iyi bir sonuç alacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.


07.11.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Konyaspor'a birkaç oyuncu verebilirsek kendimizi başarılı olarak göreceğiz.
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR