Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Her maçı çevirebilecek potansiyelde bir ekibiz Her maçı çevirebilecek potansiyelde bir ekibiz

Geçtiğimiz hafta sonunda iç sahada oynadığımız ve 3-0 geriden gelip 3-3 berabere bitirdiğimiz Fethiyespor maçında oyuncuların kazanmak adına istek ve arzusundan çok memnun  olduğunu kaydeden teknik direktörümüz Alper Avcı “Bence her maçı çevirebilecek potansiyelde bir ekibiz. Aynı istek ve kazanma arzusunu sahaya yansıtabilirsek Kırklareli maçında istediğimizi alacağımıza inanıyorum” dedi.

Teknik direktörümüz Alper Avcı geçtiğimiz hafta iç sahada oynadığımız Fethiyespor karşılaşmasını değerlendirirken: “İlk yarısı ve ikinci yarısı birbirinden çok farklı bir karşılaşma oynadık. Geride kalan on haftada söylediğimiz bir şey vardı. Oyuncularımız bireysel anlamda yüksek potansiyeli olan oyuncular, bunun farkındayız. Sadece takım olma anlamında biraz eksikliğimiz var. Oyuncular bireysellikten ziyade takım olgusunu oluşturdukları zaman kendilerinin de daha iyi bir seviyeye gelebileceklerini, daha mutlu olacaklarını, başarılı olacaklarını bir an önce kabullenip takım çehresinde iyi duruma gelebilmek için mücadele etmeleri gerekiyor. Oynadığımız karşılaşmada her iki yarıda çok büyük farklılıklar vardı. İlk yarıda bence tamamen mental sıkıntı yaşadık. İkinci yarıda bunu toparladık, daha istekliydiler. Çok daha farklı skor olabilirdi, sonuçta rakibin sayıca eksik olması bunun önünü açabilirdi. Önemli olan 3-0’dan gelip 3-3’ü yakaladıktan sonra oyuncuların kazanmayı istemesi, takım halinde hep beraber hareket edebilmeleriydi. Bu bizim adımıza sevindiriciydi. Bu istek ve arzuyu diğer maçlara yansıtabilirsek sıralamanda çok daha farklı noktalara geleceklerini biliyoruz” dedi.

Yaşanan bazı sakatlıklar nedeniyle takımın tam anlamıyla bir arada oynamasının bu haftaya kadar mümkün olmadığını belirten teknik direktörümüz Alper Avcı: “Bazı oyuncularımızı sürekli oynatmak zorunda kaldık, içerde rotasyon yapma şansımız olmadı. Bazı oyuncularımıza fazla yük bindi ama bu hafta Fethiyespor karşısında ikinci yarıda oyuna giren oyuncularımızın katkısı büyük oldu. Bence her maçı çevirebilecek potansiyelde bir ekibiz. Ligimizde her takım her takımı yenebiliyor. Aynı istek ve kazanma arzusunu sahaya yansıtabilirsek Kırklareli maçında istediğimizi alacağımıza inanıyorum. Ali Yaşar dışında eksiğimiz yok. İnşallah puanlarla dönmek istiyoruz” dedi.


01.11.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Her maçı çevirebilecek potansiyelde bir ekibiz
       
 
 
24. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
3   3
MANİSA FUTBOL KULÜBÜ
25. Hafta Maçı

AMED SPORTİF FAALİYETLER
2   2
1922 KONYASPOR
26. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
KIRKLARELİSPOR