Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Futbolcularımızın kısa sürede galibiyetler serisini yakalaması en büyük temennimizdirFutbolcularımızın kısa sürede galibiyetler serisini yakalaması en büyük temennimizdir

İç sahada Fethiyespor ile oynadığımız ve 3 -3 beraberlik ile tamamladığımız karşılaşmanın birçok anlamda dersler çıkarılması gereken bir müsabaka olduğunu belirten Basın Sözcümüz Doç. Dr. Hakan Salim Çağlayan: “Her şeye rağmen 3-0 geriden gelip maça yeniden ortak olabilmek güzeldi. Ancak Fethiyespor gibi çok tecrübeli oyunculardan kurulu bir takıma 7 dakikada 3 gol atabilecek yetenek ve kapasiteye sahip olduklarını gösteren futbolcularımızın kısa sürede galibiyetler serisini yakalaması en büyük temennimizdir” dedi.


Basın Sözcümüz Doç. Dr. Hakan Salim Çağlayan yaptığı açıklamada: “Sezonun başından bu yana sahada koşan ve mücadele eden bir takımız. Sadece hakkımızın korunması ve verdiğimiz mücadelenin karşılığını almak istiyoruz. Ne yazık ki tecrübesizliğimizin sonucu birçok puan kaybı yaşadık. Ligimizin en genç kadrosuna sahibiz. Bu kadro ile gelecekte çok iyi işler yapacağımızın işaretlerini alıyoruz. Fethiyespor karşılaşmasında ilk yarıda yaptığımız bireysel hatalar ve ardından yaşadığımız konsantrasyon kayıpları sonunda soyunma odasına 3-0 geride gittik. Maçın genelinde rakibimize oranla daha fazla pozisyon bulurken ikinci yarının hemen başında teknik kadromuzunda oyuna müdahalesi ile 7 dakikada üç gol birden bulduk. Son dakikalarda yakaladığımız pozisyonları değerlendirebilseydik farklı şekilde kazanabilirdik. Her şeye rağmen 3-0 geriden gelip maça yeniden ortak olabilmek güzeldi. Ancak Fethiyespor gibi çok tecrübeli oyunculardan kurulu bir takıma 7 dakikada 3 gol atabilecek yetenek ve kapasiteye sahip olduklarını gösteren futbolcularımızın kısa sürede galibiyetler serisini yakalaması en büyük temennimizdir” dedi.


30.10.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Futbolcularımızın kısa sürede galibiyetler serisini yakalaması en büyük temennimizdir
       
 
 
1. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
SAKARYASPOR A.Ş.
2. Hafta Maçı

KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.
 
1922 KONYASPOR
3. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
 
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR