Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Yönetim kurulumuzdan Mehmet Hançerli’ye ziyaretYönetim kurulumuzdan Mehmet Hançerli’ye ziyaret

Konya Anadolu Selçukspor’umuzda Kulüp başkanımız Mehmet Güney ve yönetim kurulu üyelerimiz Karatay Belediye başkanımız Sayın Mehmet Hançerli’yi ziyaret etti.

Ziyarette Kulüp Başkanımız Mehmet Güney’e Mali İşlerden sorumlu Yönetim Kurulu üyemiz Kazım Küçükçöğen ve Kulüp Genel Sekreterimiz Abdullah Yayla eşlik etti.

Ziyaret sırasında Kulüp Başkanımız Mehmet Güney, kulübümüzün son durumu hakkında bilgi aktarırken bu güne kadar vermiş oldukları destek nedeniyle Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli’ye teşekkür etti. Kulüp Başkanımız Mehmet Güney: “Amacımız A takımımız Atiker Konyaspor’a futbolcu yetiştirebilmek. Bunun yanı sıra ligde üst sıraları hedefleyen bir yapı ile Konya’mızı temsil etmek istiyoruz. Genç futbolcularımızın yanında olunabilmesi adına maddi manevi desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Karatay Belediye Başkanımız Mehmet Hançerli de özelikle Atiker Konyaspor’a ve Türk Futboluna genç yetenekleri kazandırmak adına verilen mücadeleden ötürü Yönetim Kurulumuza ve Teknik Heyetimize teşekkür etti. Başkan Hançerli, lig maratonunda başarılar dilerken destek anlamında ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Samimi bir ortamda geçen ziyaret sonunda kulüp başkanımız Mehmet Güney Karatay Belediye Başkanımız Mehmet Hançerli’ye üzerinde isminin yazılı olduğu 42 numaralı Konya Anadolu Selçukspor’umuzun formasını hediye etti.


23.10.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Yönetim kurulumuzdan Mehmet Hançerli’ye ziyaret
Yönetim kurulumuzdan Mehmet Hançerli’ye ziyaret
       
 
 
19. Hafta Maçı

PAZARSPOR
2   0
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
20. Hafta Maçı

SAKARYASPOR A.Ş.
1   1
KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
21. Hafta Maçı

KARATAY TERMAL 1922 KONYASPOR
 
KARACABEY BELEDİYE SPOR A.Ş.