Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Bütünlük sağlama adına biraz daha zamana ihtiyacımız olduğunu düşünüyorumBütünlük sağlama adına biraz daha zamana ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum

Karagümrük maçı hazırlıklarını sürdüren takımımızda teknik direktörümüz Alper Avcı zorlu bir periyota gireceklerini ve 4 maçlık periyotun ardından iyi bir konumda olacaklarına inandığını kaydetti.


Alper Avcı yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Öncelikle geçtiğimiz hafta sonu oynadığımız Altay maçı ile ilgili samimiyetle şunu söylemek isterim ki oyuncularımız çok özveriyle mücadele ettiler. Maçtan sonra söylediğimiz gibi onlar için ayrı bir parantez açmak gerekirse içerde dışarıda bütünlüğü sağladık ve iyi bir oyun ortaya koyduk. Şimdi önümüzde iki tane zorlu deplasman maçı var, ondan sonra içerde kupa maçı ve ardından içerde Fethiye ile oynayacağız. Fakat bu periyotta daha önce faydalanamadığımız oyuncular bize katılacak. Sakatlıktan dönen Emre Can ve Seddar, aramıza sonradan katılan İbrahim Serdar gibi oyuncular şu anda tam olmasa da yavaş yavaş istediğimiz konuma gelmeye başladı. Takım olarak da belli bir ritmi yakalamak üzereyiz. Sadece beraber oynama, bütünlük sağlama adına biraz daha zamana ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Gökhan'ın bir sakatlığı var ve bir süre bizlerle birlikte olamayacak. 3-4 hafta sürebilir. İlk etapta oynayacağımız Karagümrük ve Niğde deplasmanlarından alacağımız puanlarla bir çıkış yakalamak istiyoruz. Sezon başından beri bu oyuncuların fiziksel ve mental olarak her türlü mücadeleyi verebilecek kapasitede olduğunu düşünüyorum. Karagümrük güçlü bir rakip fakat bizde elimizden geleni yapacağız”


11.10.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Bütünlük sağlama adına biraz daha zamana ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum
Bütünlük sağlama adına biraz daha zamana ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum
       
 
 
19. Hafta Maçı

GÜMÜŞHANESPOR
1   3
1922 KONYASPOR
20. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
1   1
PENDİKSPOR
21. Hafta Maçı

BAK SPOR KULÜBÜ
 
1922 KONYASPOR