Konya Reklam Ajansı Konya Web Tasarım Reklam Ajansı konya
 

Yönetim kurulumuzdan Memiş Kütükcü'ye ziyaretYönetim kurulumuzdan Memiş Kütükcü'ye ziyaret


Konya Anadolu Selçukspor’umuzun Kulüp Bakanı Mehmet Güney ve Mali İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Kazım Küçükçöğen, Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Memiş Kütükcü’yü makamında ziyaret etti.


Konya Anadolu Selçukspor’umuzun ligdeki son durumu ve Kulüp yapısı  hakkında bilgiler veren Başkanımız Mehmet Güney, Yönetim Kurulu Başkanı Memiş Kütükcü’nün başkanlığında Konya Sanayi Odası Yönetim kurulundan ve üyelerinden Atiker Konyaspor’umuzun alt yapısı olan takımımıza destek vermelerini rica etti.


Ellerinden geldikçe takımımızı ve Konyaspor’u takip ettiklerini belirten Memiş Kütükcü ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirirken,  Spor Kulübü yönetim kurullarının yaşadıkları sıkıntıları bildiklerini, Konya spor ve iş dünyası olarak kulüplerimizin yaşatılması adına herkesin elinden geleni yapması gerektiğini bildirdi.


Ziyaretin sonunda Kulüp Başkanımız Mehmet Güney, Konya Sanayi Odası Başkanı Memiş Kütükcü’ye üzerinde isminin yazılı olduğu 42 numaralı Anadolu Selçukspor’umuzun formasını hediye etti.


05.10.2017

facebook'ta paylaş Facebook'ta Paylaş    twitter'da paylaş Twitter'da Paylaş

Yönetim kurulumuzdan Memiş Kütükcü'ye ziyaret
       
 
 
27. Hafta Maçı

İNEGÖLSPOR
0   0
1922 KONYASPOR
28. Hafta Maçı

1922 KONYASPOR
2   1
SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ
29. Hafta Maçı

ZONGULDAK KÖMÜRSPOR
 
1922 KONYASPOR